כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 20.01.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

כנס הבריאות של לשכת סוכני הביטוח בישראל בשיתוף כרמל הסתיים בהצלחה

כנס הבריאות הגדול של לשכת סוכני הביטוח בישראל סניף חיפה והצפון בשיתוף בית חולים כרמל הסתיים בהצלחה. לכנס הגיעו כ- 250 סוכנים ואנשי מקצוע מובילים מתחום הבריאות והביטוח מכל רחבי חיפה והצפון שלמדו והשתלמו בחידושים האחרונים בעולם הבריאות והרפואה.

בריאות וביטוח בכרמל

את הכנס ארגן והפיק בהצלחה מנהל הלשכה הנמרץ של הצפון מיכה אדוני ויחד עם נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד הם שיבחו והודו על שיתוף הפעולה המיוחד עם ביה"ח כרמל. "זאת מסורת ארוכת שנים וחיבור אמיתי לקהילה שלנו ושל בית חולים כרמל, אמרו. אנו מאמינים במקצועיות וברפואה האיכותית שבבית החולים כרמל ונמשיך לשמור ולשתף פעולה עוד שנים רבות".

ד"ר אורי סגול מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמרחב חיפה של הכללית דיבר על חדשנות ביזמות בעולם הרפואה הישראלי ועל חשיבות הגילוי המוקדם בסרטן המעי הגס. "יש לנו 10 שנים מתחילת גדילת הפוליפ ועד הפיכתו לגידול סרטני בעייתי ומסוכן" אמר ד"ר סגול. 10 השנים הם חלון הזמן וההזדמנויות שלנו כדי למנוע את סרטן המעי הגס ולהציל חיים". ד"ר סגול הציג גם את החידושים וטכנולוגיות הקצה בתחום האבחון והקולונוסקופיה ואמר כי כיום הסיכון לסרטן המעי הגס נמצא בתוך 6 אחוז מהאוכלוסייה וגילוי ואבחנה מוקדמים יכולים להציל חיים.

פרופ' רונן רובינשטיין מנהל יחידת דימות הלב בכרמל המשמש גם כמזכיר האיגוד הקרדיולוגי בישראל הרצה לסוכנים על מהפיכת החידושים ברפואת הלב בעולם, על האפשרויות החדשות הקיימות בבית חולים כרמל לצנתורים מתקדמים והחלפות מסתמים בצנתור במקום בניתוח. פרופ' רובינשטייו הציג את יתרונות המערך הקרדיווסקולרי המוביל של בית החולים המרכז בתוכו את המחלקה הקרדיולוגית, מחלקת כלי דם והמחלקה לניתוחי לב וחזה. השילוב הייחודי של שלושת המחלקות הללו הסביר פרופ' רובינשטיין מאפשר לנו לתת את רפואת הלב וכלי הדם הטובה ביותר.

סוכני הביטוח דנו במהלך כל היום בכל תחום הבריאות ופוליסות מיוחדות, קיימו דיונים עם יו"ר (יושב ראש) וחברי וועדת הבריאות, דנו בתרופות חדשות ובטיפולים מחליפי ניתוח ועוד.

הכנס הצפוני השנתי של הלשכה התקיים בקריון קריית ביאליק ונערך בשיתוף חברת מנורה מבטחים.

ליאור רוזנפלד נשיא הלשכה ומיכה אדוני מנהל מחוז הצפון של הלשכה ברכו  בסוף היום את המשתתפים הרבים והודו לבית חולים כרמל על שיתוף הפעולה רב השנים. "בית חולים כרמל בעיננו הוא מהטובים ביותר הוא חבר ושותף לדרך, ואנו מודים לו ולמומחים שלו על שיתוף הפעולה הפורה".

 

בצילום – פרופ' רובינשטיין וד"ר סגול בכנס הביטוח
צילום - באדיבות לשכת סוכני הביטוח
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית