כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 31.08.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

שמח בהנהלת ביה"ח כרמל - יום הולדת משולש לבכירים

שמח בהנהלת ביה"ח כרמל. השבוע חגגו בכרמל יום הולדת משולש ל3 חברי הנהלה בכירים. ראשון החוגגים מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג שאוטוטו סוגר שנה בניהול מוצלח של בית החולים

הנהלת בית החולים כרמל חוגגת ומתגבשת

שמח בהנהלת ביה"ח כרמל. השבוע חגגו בכרמל יום הולדת משולש ל3 חברי הנהלה בכירים. ראשון החוגגים מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג שאוטוטו סוגר שנה בניהול מוצלח של בית החולים. בהזדמנות החגיגית סיפר ד"ר גולדברג לחוגגים כי הוא בתהליכי מעבר מהעיר אילת למגורי קבע בחיפה יחד עם משפחתו, מהלך שיביא אותו קרוב יותר לבית החולים. החוגג השני סגן המנהל ד"ר רוני דיוקמן מוותיקי ההנהלה כבר מעל 30 שנה בכרמל מתוכם יותר מ 15 שנה כסגן מנהל, הוא הביא לחגיגת יום ההולדת שלו עוגיות בריאות מעשה ידיו ועוד דברים טובים. ד"ר דיוקמן הוא לא רק סגן המנהל ורופא בכיר, הוא גם שף ומומחה לגסטרונומיה ודואג תמיד לעדכן את כולם במתכונים נהדרים וטיפים סודיים לבישול ולמטבח. אחרונת החוגגים היא מנהלת הסיעוד החדשה של כרמל דלית פינטל. דלית כבר הספיקה להיטמע במהירות בבית החולים והפכה לחלק בלתי נפרד מהנוף היפה של ההנהלה. לרגל יום ההולדת של שלושת המנהלים וכמסורת חגיגות ימי ההולדת בהנהלה. פתחה סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל בקבוק שמפניה משובח וכולם הרימו לחיים לחיי החוגגים.

" אני מאחלת לכולכם ולנו עוד המון שנים מאושרות של עבודה משותפת יצירה והצלחה. יחד נמשיך לשמור ולפתח לטובת כל תושבי האזור את הבית של כולנו, הבית שהוא בית החולים כרמל".

לחגיגת יום ההולדת הגיעו לברך ולהרים כוסית לימור איפרח, ד"ר שרון אלרועי, קרן מרום, מפקחת הסיעוד שושי קליין ברוריה מושיץ הסגנית. מזכירות ההנהלה, שרה קידן, חמוטל חי, נילי טורם וגלילה ביטון. כולם הרימו כוס לחיים ואיחלו לחוגגים מזל טוב והמון אושר.

 

בצילום – הנהלת בית החולים כרמל חוגגת ומתגבשת – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית