כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

זאנט דנקנר נבחרה לכהונה נוספת לתפקיד יו"ר עמותת הידידים

עמותת הידידים של ביה"ח כרמל מובילה כבר עשרות שנים בהרמת תרומות לחיזוק איכות הציוד הרפואי ותמיכה במחלקות ביה"ח השונות

גב' דנקנר עם חברי ההנהלה והעמותה

​עמותה מאושרת

הגב ' זאנט דנקנר נבחרה לכהונה נוספת לתפקיד יו"ר עמותת הידידים של בית החולים כרמל ברוב קולות ולכל מחיאות כפיים. עמותת הידידים של ביה"ח כרמל מובילה כבר עשרות שנים בהרמת תרומות לחיזוק איכות הציוד הרפואי ותמיכה במחלקות ביה"ח  השונות. יחד עם הגב' דנקנר נבחרו גם למזכיר העמותה מר אליעזר ויידה,  לגזבר לעמותה  נבחר מר גבי ביגר. נבחרה  ועדת הביקורת ונבחר משרד רואי החשבון  קוסט- פורר לשנה נוספת. כל המינויים אושרו ברוב קולות.

הבחירות נעשו במסגרת האסיפה השנתית של עמותת הידידים שנערכה באודיטוריום כרמל אליה הגיעו עשרות חברי העמותה. כיבדו בנוכחותם את האסיפה חברי הנהלת ביה"ח.

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג הציג בפני חברי האסיפה את עקרי הפעילות ונקודות החוזקה של ביה"ח.

"מרכז רפואי כרמל מוביל במדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות וגם מוביל בתוך הכללית במדדים רבים  וזו גאווה גדולה, אמר ד"ר גולדברג.

ישנה עלייה בכמות הניתוחים הכירורגיים, פעולות פולשניות, גסטרו, וריאות. גם במרפאות ובמכונים יש עלייה . הטיפולים טובים יותר , מדויקים יותר, ולכן פחות חולים חוזרים לאשפוזים חוזרים ציין ד"ר גולדברג. במדדי האיכות אנו מדורגים כמעט ב-100 אחוז איכות רפואית שנלקחים מעשרות מדדים. בסקר שביעות רצון כרמל ממוקם  בין הראשונים הרבה מאד בזכות הצוות המטפל שלנו , אנחנו גאים מאד בצוותים שלנו. יש לנו מרכז רפואי נפלא אמר ד"ר גולדברג ואנחנו אומרים לכם תודה על התמיכה , הנתינה והעידוד שלכם " .

מזכיר העמותה מר אליעזר ויידה ציין כי במהלך השנה החולפת תרמה האגודה יותר מ 750,000 ₪ שהועברו כולם לטובת רכש ושדרוג הציוד הרפואי בביה"ח.

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל הודתה לעמותה על תמיכת ברכישת ציוד רפואי לאורך  השנים, ועדכנה את באי האסיפה ברכישות החדשות ובפרויקטי הבניה הגדולים בהיקפים של עשרות מיליוני ₪ המתוכננים לשנים הקרובות.

בתוכנית מכשירי SPECT CT ו-  PET-CT חדישים, חדר צנתורים נוסף חדש, מכשיר CT מתקדם לחדר המיון ,השיפוץ הנרחב של אשפוז יום על 3 חדרי הניתוח והפיכתם לממוגנים.

גב' דנקנר הודתה מקרב לב לכל הנהלת ביה"ח ולכל חברי האסיפה שהגיעו להתעדכן ולהצביע.

" אנו שמחים להמשיך ולתרום,  ביה"ח כרמל הוא הבית של כולנו. השנה נתאמץ  יחד עם יותר תרומות ויותר הכנסות לטובת כל המטופלים והבאים לפקוד את בית החולים כרמל " , סיכמה היו"ר הנבחרת הגב' זאנט דנקנר.


 

בצילום – גב' דנקנר עם חברי ההנהלה והעמותה – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!