כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.03.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

תום אפלמן מגיע לשמח את ילדי מחלקת הילדים

זו השנה השלישית שתום אפלמן מנהל קבוצת "קפוארה ברזיל" מגיע לשמח את ילדי מחלקת הילדים בביה"ח כרמל.

​משמחים בכרמל

זו השנה השלישית שתום אפלמן מנהל קבוצת "קפוארה ברזיל" מגיע לשמח את ילדי מחלקת הילדים בביה"ח כרמל.

תום בליווי ילדי הקפוארה מהמועדון המצליח שלו, מגיע בהתנדבות למחלקת הילדים בכרמל מרקיד ומשמח את הילדים וגורם להם לשכוח קצת מהמחלות והכאבים. " זה כבוד גדול בשבילי להגיע ולשמח את הילדים כאן בכרמל ואני עושה זאת באהבה ושמחה רבה" אמר תום.

תום ומופע הקפוארה המדליק שלו היו רק חלק מעשרות קבוצות מתנדבים וחברות שהגיעו לכבוד הפורים לשמח את ילדי מחלקת הילדים בכרמל. כדי להביא את טעם החג לילדי כרמל הגיעה יחידת נחשון של משטרת ישראל עם ממתקים ומשלוחי מנות, נציגים מחברת "מלח הארץ" המגיעים בכל חג ובכל שנה במסירות ואהבה רבה. נציגים מבתי הזיקוק, מתנדבים מעמותת זיכרון יוסף ועוד תורמים ומתנדבים רבים.

גם ירון חזן מהאגף הלוגיסטי של ביה"ח עם המתנדב שלומי כהן יחד עם בנותיהן עברו במחלקת ילדים ובמחלקות השונות של ביה"ח וחילקו מאות משלוחי מנות מתוקים מדליקים של חב"ד עם הרב מנחם דרייפוס ועוד עשרות מתנות וצעצועים. את הצעצועים והמתנות אספו שלומי וירון חזן מכרמל בתרומה מהרשתות הפיראט האדום בחיפה, להיט חדש בק. ביאליק וקניון עמרה בק.ים. אחד המתנדבים המיוחדים שבלט במחלקת הילדים השנה  היה ירון הרשקו תושב גבעת עדה. בנו של ירון בן ה 10 הגיע למחלקה לפני מספר חודשים עם חום גבוה ואבחנה לא ברורה של מחלה קשה. " במשך שבועיים וחצי הוא אושפז כאן במחלקת הילדים כשכל הרופאים עוטפים אותנו במקצועיות ואהבה שאין דברים כאלה" סיפר ירון. ירון כל כך התרגש מהטיפול המסור בבנו עד שהחליט להחזיר אהבה למחלקה. הוא עטה על עצמו בגדי ליצן הביא משלוח מנות מיוחד תוצרת בית וחילק ושימח את ילדי המחלקה.

"הטיפול המסור והכל כך מקצועי של המחלקה ושל האחות הראשית סיגל שמעוני בבני כל כך ריגש אותי שהחלטתי שאני חייב לבוא ולהחזיר במעט לצוות המחלקה ולילדים" אמר ירון. יהודית מורת כיתת הילדים בכרמל שרצה והתרוצצה בין עשרות ומאות קבוצות התורמים שפקדו את המחלקה בחג אמרה ". זה מחמם ומרחיב את הלב לראות כל כך הרבה אהבה ונתינה מכל כך הרבה אנשים. כל מי שהגיע, הגיע עם לב רחב, תרם מכל הלב וכולם הצליחו להעלות חיוך של תקווה על פניהם של הילדים החולים, זאת תרומה ונתינה שכולם כאן בכרמל מעריכים ומוקירים מאוד, אמרה המורה יהודית. כדי להשלים את השמחה בכרמל גם עובדי בית החולים במחלקות השונות התחפשו והעלו חיוך של שמחה על פניהם של המבקרים והמטופלים.

 

בצילום -  צוות משרד קבלה מחופש לכבוד פורים – צילום דוברות ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית