כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 24.12.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מסיבת חנוכה בכרמל

הרב אינדיק והרב ברדוגו יחד עם מתנדבי אור הכרמל הדליקו נרות חנוכה בכל מחלקות בית החולים ושימחו את החולים ומלוויהם וחילקו סופגניות מיני מתיקה ומתנות יפות למאושפזים ולחולים.

רב בית החולים כרמל והרב ברדוגו משמחים את המטופלים בכרמל

אור הכרמל מאירים את בית החולים כרמל

ביוזמת רב בית החולים הרב מאיר אינדיק קיימה עמותת "אור הכרמל" בראשות הרב יוסף ברדוגו מסיבת חנוכה מרשימה ומיוחדת במינה בסימן "אור הכרמל מתנדבים למען הקהילה".

הרב אינדיק והרב ברדוגו יחד עם מתנדבי אור הכרמל הדליקו נרות חנוכה בכל מחלקות בית החולים ושימחו את החולים ומלוויהם כשהביאו גם להם את שמחת החג. המתנדבים חילקו סופגניות מיני מתיקה ומתנות יפות למאושפזים ולחולים.

במעמד עשרות חולים ובאי בית החולים התקיימה ההדלקה המרכזית בחנוכייה המפוארת בכניסה הראשית לבית החולים. האווירה במקום היתה חגיגית ומרגשת במיוחד  כאשר הקלידן המקצועי של עמותת אור הכרמל ניגן את הניגונים המפורסמים של החג וסביבו קמו מעגלים מעגלים של רוקדים ושמחים סביב החנוכייה. "תודה רבה לכם על ההשקעה המיוחדת. אנו חשים ומרגישים היטב את אווירת החג גם בבית החולים זה ממש לא ברור מאליו וזה מרגש אותנו מאוד "אמרה אחת המאושפזות. בסוף האירוע קיים הרב ברדוגו  "מי שבירך" לכל החולים ואיחל להם החלמה מהירה ושיזכו לחגוג את שארית החג בחיק משפחתם. הרב אינדיק הודה ליו"ר העמותה הרב יוסף ברדוגו שנענה תמיד לפניותיו לשמח את החולים בבית החולים כרמל ובעוד פעילויות רבות לרווחת המאושפזים בכרמל.

יצוין כי עמותת אור הכרמל מפעילה גם דירת אירוח מיוחדת סמוך לבית החולים לרווחת החולים ובני משפחותיהם ועד היום נהנו ונהנים מדירת האירוח עשרות משפחות והורים לפגים ותינוקות הזקוקים להיות ליד התינוקות שלהם בעיקר בשבתות בחגים. "בכל פעם מחדש אנו מתרגשים ומתפעלים מהחשיבות של הפרויקט "אור הכרמל למען הקהילה" אמר הרב ברדוגו אנו שמחים להיות כאן לתרום ולתת למען בית החולים כרמל".

 

בתמונה – רב כרמל והרב ברדוגו משמחים את המטופלים בכרמל – צילום ביה"ח כרמל
*כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית