כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.09.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

באירוע חגיגי לשנה החדשה בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין

מאות עובדי בית החולים כרמל התקבצו לסכם ולפתוח את השנה החדשה באירוע חגיגי בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין.

הנהלת כרמל ויור הוועדים עם יהורם גאון בפתיחת הערב לשנה החדשה

​גאון בכרמל

את הצד האומנותי לערב הגיבוש סיפקו יהורם גאון וענת עצמון בהצגה מיוחדת לסגל כרמל "אדוני שר האוצר", קומדיית השנה שהיתה מאוד אקטואלית וגרמה להנאה גדולה ולקולות צחוק רמים מצד הקהל. את עובדי כרמל קידם קוקטייל צבעוני וטעים שכלל הרמת כוסית לשנה החדשה ומפגש חוותי של העובדים והמנהלים. כיבדה בנוכחותה את האירוע מנהלת המרחב פרופ'  (מ"ק) חן שפירא. את הערב הנחה בכישרון רב אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש החדש של כרמל שפתח את הערב בהקראת מכתב תודה של אחת המאושפזות ששוחררה לביתה לאחרונה לאחר ניתוח.

"אני רוצה להודות על עבודת הצוות הנפלאה והמסורה בבית החולים. רופאים, אחיות ואחים מזכירות, העובדת הסוציאלית, הדיאטנית וכוחות עזר כולם הקלו ללא ספק את שהותי הארוכה ואת ההחלמה מהניתוח הקשה שעברתי כותבת המטופלת ששוחררה. אני מבקשת להודות לצוות על היחס המקצועי והאישי  ולהעביר את דברי הוקרתי לעבודתם הקשה, כנאמר- "אנשים טובים באמצע הדרך".

לבימת ההיכל עלו לברך גם פנינה וולף יו"ר ועד עובדי כרמל שהודתה לעובדים על עבודה מסורה וקשה לאורך כל השנה וד"ר זאב גולדיק יו"ר ועד הרופאים בכרמל שברך בשם כל רופאי ביה"ח ואיחל לכולם עוד שנה מלאת הצלחות ורפואה מוצלחת.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג סיכם את השנה בכרמל ואמר כי הימים שלפני ראש השנה הם ימים של סיכומים חשבונות ומאזנים. " זה חשוב ונכון למדוד כפי שלמדנו ובצדק, אבל מדדים ומספרים אינם כל הסיפור, אמר ד"ר גולדברג, הם רחוק מזה. לבית חולים כרמל יש נפש ויש רוח שמבטאת אותו בצורה האוטנטית ביותר והיא היא המהות האמתית של כרמל. בסיכום השנה האזרחית אנו מציגים הישגים ומספרים הערב כשאנו מרימים כוסית לשנה החדשה נחגוג את רוח כרמל, יש לנו בית חולים מצוין כי הוא מושך אליו אנשים טובים שבאים, מזדהים עם הרוח, נשארים ומגדלים דורות נוספים של אנשים מצוינים".

ד"ר גולדברג הודה לעמותת הידידים של כרמל ולעומדת בראשה הגב' ז'נט דנקנר על עזרתם בהרמת הערב ועל תמיכתם לאורך כל השנה.

גליה שקד אחראית מרכז שירות לניתוחים בכרמל ובמרחב חיפה של הכללית שהשתתפה בערב אמרה , " זה היה ערב גיבוש מיוחד, מצחיק ומרגש ובעיקר מאד שמח, זאת בהחלט דרך נפלאה לפתוח שנה חדשה לעובדי בית החולים  והמרחב החדש, שתהיה לכולנו שנה טובה".

 

בצילום – הנהלת כרמל ויו"ר הוועדים עם יהורם גאון בפתיחת הערב לשנה החדשה – צילום אלי דדון.

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית