כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.11.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

המכון הגנטי בביה"ח כרמל נחשב כבולט ומוביל בתחום הגנטיקה בכל אזור הצפון

שמעו של המכון בכרמל יצא למרחוק בכל הקשור לאבחון ובדיקות גנטיות מתקדמות . בין הרבים המגיעים למכון נמצאים גם לא מעט ילדים קטנים הממתינים בתור עם הוריהם כדי להיכנס לאבחון.

דר פלג ונציגי ביהס התורמים

​תרומה גנטית

כדי להנעים לילדים הממתינים בתור את זמנם יזמו מועצת תלמידי ביה"ס "תדהר" שביוקנעם עילית מבצע של מעשים טובים . במסגרת היוזמה ובשיתוף המורה טל מלכה

האחראית על מועצת התלמידים הרימו התלמידים יריד מיוחד בבית הספר בו הם מכרו מבחר מאפים ואספו את הכסף לטובת המחלקה. התלמידים בעזרת הוריהם אפו לאורך כל סוף השבוע בורקסים מאפים מיוחדים ועוגות במבחר טעמים כשאת הכל הם מכרו ביריד הבית ספרי וכמות הקניות והתרומות הפתיעו גם אותם.

"הקונים ביריד הרוויחו פעמיים, אמרה בחיוך המורה טל מלכה, הם גם הרוויחו מאפים טעימים שנאפו מכל הלב וגם הרוויחו ותרמו באותו זמן למטרה קדושה למכון הגנטי בכרמל "

במסגרת מבצע התרומות אספו התלמידים  כ- 1500 ₪ בהם הם קנו  מגוון גדול של צעצועים צבעוניים ומשמחים לשימושם וטובתם של הילדים הנבדקים והמטופלים במכון לגנטיקה בבית החולים.

בטקס מרגש, שנערך במרפאת המכון ,בו נכחו מנהל המכון ד"ר אמיר פלג, צוות המכון לגנטיקה, נציגות מועצת התלמידים והמורה גב' טל מלכה, נמסרו הצעצועים לצוות המכון שהציב אותם מיד בעמדות ההמתנה לשמחת הילדים הממתינים.

" זאת תרומה מחממת לב, אמר ד"ר פלג מנהל המכון. החיבור של הילדים לביה"ח, הנתינה והרצון שלהם לעזור מחזקים את הקשר של בית החולים לקהילה ומאפשרים לנו להעניק שירות טוב ונעים יותר למטופלים שלנו".

ד"ר פלג העניק לנציגי בית הספר תעודת הוקרה  מיוחדת על תרומתם ולקח את הצוות לסיור לימודי בחדר המיון ובמכונים השונים ברחבי בית החולים.

 

בצילום – ד"ר פלג ונציגי ביה"ס התורמים – צילום דוברות ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!