כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.09.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

ז'נט דקנר זכתה לפרס הוקרה מיוחד מידי ראש העיר חיפה מר יונה יהב

ז'נט דנקר מהאושיות המובילות והבולטות בחיפה ובצפון. ומי שמנהלת ביד רמה את עמותת ידידי בית החולים כרמל כבר 27 שנה בכבוד ובגאון, זכתה לפרס הוקרה מיוחד מידי ראש העיר חיפה מר יונה יהב כתודה והערכה מיוחדת על תרומתה ועשייתה רבת השנים לטובת העיר חיפה ותושביה.

כלת השמחה ז'נט עם דור מנהלי ביה"ח כרמל זילברג שפירא וגולדברג

3 דורות מנהלי בית החולים כרמל הגיעו לברך ולהודות לז'נט על שנים רבות של תרומה ונתינה אינסופית לטובת ביה"ח כרמל. הגיעו ד"ר יעקב זילברג, פרופ' חן שפירא, וד"ר אבי גולדברג מנהלו החדש של ביה"ח. החודש חגגה ז'נט יום הולדת 87 לגבורות והצטרפו למברכים גם המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל סיגל זומר, פרופ' רון אוסלנדר, פרופ' משה פליגלמן, פרופ' נתי פלד ועוד רופאים חברים ומוקירים רבים.

מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי של הכללית ומי שניהלה את כרמל פרופ' (מ"ק) חן שפירא התכבדה לברך ראשונה את הגב' ז'נט.

" מעטים האנשים המעניקים מעצמם כל כך הרבה לקהילה בה הם חיים, אצלך ז'נט ישנה נתינה משמעותית לא רק של משאבים כספיים אלה גם של זמן השקעה רבה והמון רצון טוב. אמרה פרופ' שפירא. את אבן יסוד בחיפה ולאורך כחצי מאה את פעלת פועלת ומובילה עשייה ייחודית בעיר. את פעלת בכל תחום בהוויה הציבורית ברפואה בהשכלה הגבוה בעזרה לעולים חדשים בכל מקום עמדו לנגד עינייך האנשים , החולים בבתי החולים המטפלים בהם הסטודנטים המוסדות כולם".

ז'נט דנקנר פעלה ופועלת כיו"ר עמותת ידידי ביה"ח כרמל, באגודת ביה"ח רמבם, באגודת ידידי האוניברסיטה בחיפה, אגודת ידידי הטכניון, בעמותה במרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית בחיפה ובצפון. בקידום מחקר באמצעות הקרן לקידום רפואה והבריאות בטכניון שהקים בעלה אברהם דנקנר ז"ל ועוד רשימה ארוכה של מוסדות וארגונים בהם משתתפת ותורמת ז'נט.

על תרומתה הייחודית זכתה כבר ז'נט בתואר לשם כבוד מהטכניון, היא נבחרה כיקירת העיר חיפה ועוד תארים ותעודות הוקרה רבות.

את פניה של ז'נט קיבלו בנות להקת המחול של חיפה שזכו לאחרונה באליפות האקרובטיקה של ישראל בריקוד מדהים. ולהקת הזמר המוכשרת של עיריית חיפה הנעימה את הערב המיוחד בשירים  ומנגינות ישראליות.

בנה של ז'נט, אלון ברך את אימו במילים נרגשות והנכדות הגדולות שלה קרין וחלי סיפרו עליה כסבתא אוהבת, מומחית לבישולים ומטעמים שתמיד יודעת לדאוג לכל אחד וזוכרת את כולם.

את הערב סגר המארח ראש העיר חיפה יונה יהב שדיבר על המצווה שבהכרת הטוב. " את ז'נט תרמת מאופייך ומרגישותך הרבה לכל הסובבים אותך. את מאלה שיוצרים את חיפה יפה כיאה לך. בשקט ובצניעות את הופכת עולמות ומצליחה להדביק את כולנו באהבה אלייך. בשם כל תושבי העיר תודה לך ". ראש העיר העניק לז'נט את מדליית הזהב של העיר וזר פרחים ענק בשם כל תושבי העיר. בתום הערב הרימו כל הנוכחים כוס לחיי כלת השמחה ולרגל השנה החדשה וז'נט דנקר הודתה במילים חמות ונרגשות לכל העושים במלאכה ובמיוחד לראש העיר ולעיריית חיפה על המחווה היפה והמיוחדת. " אני מודה לכולם מעומק הלב ומאחלת לכולנו שנמשיך להיפגש רק מתוך בריאות ואושר תמיד".

 

בצילום – כלת השמחה ז'נט עם דור מנהלי ביה"ח כרמל זילברג שפירא וגולדברג – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית