כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.04.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מחלקות מצטיינות בבית חולים כרמל

מחלקות בית החולים כרמל לא מפסיקות ולהצטיין והמרוויחים העיקריים הם המטופלים הזוכים ליחס ולשירות הטובים ביותר בשילוב איכות רפואית מצטיינת.

מחלקה גריאטרית מצטיינת

מצטיינים בכרמל

באירוע מכובד באודיטוריום בית החולים בנוכחות הנהלת בית החולים מנהלי ועובדי כרמל זכו המחלקות הבאות בפרסי ההצטיינות. המחלקה הגריאטרית בניהולה של ד"ר אירינה מלחובסקי זכתה כמחלקה מצטיינת במצפן המחלקתי. בפרס הצטיינות באיכות זכתה המחלקה הנוירולוגית בניהולו של ד"ר איתן אוריאל. המחלקה הכירורגית ב' בניהולו של ד"ר ריאד חדאד זכתה כמחלקה מצטיינת בשימוש מושכל במשאבים. מחלקות ילודים ופגים בניהולו של פרופ' אבי רוטשילד ומחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר בניהולה של פרופ' אילנה דואק זכו כמחלקות מצטיינות בשירות.

קרן מרום מנהלת השירות של בית החולים התייחסה למחלקת אף אוזן גרון המצטיינת בשירות, וציינה כי המחלקה סיימה את השנה עם ציון 90 במצפן בתחום השירות וכי בסקרי שביעות הרצון של המטופלים היא נמצאת גבוהה מאוד עם 96% מהמטופלים במחלקה המרגישים כי הם נמצאים בידיים טובות של הצוות המטפל. באחד מעשרות ממכתבי התודה שהגיעו למחלקת אף אוזן גרון במהלך השנה כותב המטופל , "כבר מספר ימים שאני מחפש את המילים הנכונות שיוכלו להביע את ההערכה וההערצה, יחד עם הוקרת התודה, עבור כל מה שנעשה עבורי ועבור משפחתי. אושפזתי במחלקה למשך שבוע. צוות הרופאים והאחיות, שבראשם עומדת מנהלת המחלקה, תמכו ללא הרף. היחס האישי המדהים, הידע המקצועי המרשים ותחושת השליחות של כל עובד במחלקה סייעו לי להחלמה. נוכחתי לראות מקרוב את העבודה הקשה של עובדי המחלקה בכל שעות היממה ולמרות זאת תחושת השליחות והנתינה המדהימה. חשוב לי לכתוב מכתב זה על מנת שהציבור ידע שניתן לקבל טיפול מקצועי גם ברפואה הציבורית. במיוחד אם היא באה לידי ביטוי מיטבי כמו במחלקת אף אוזן גרון של בית החולים כרמל".

חברי הנהלת בית החולים יחד עם מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג ציינו ברכו והודו למחלקות המצטיינות על העבודה המצוינת והמסורה שלהם לאורך כל השנה.

ד"ר גולדברג הוסיף ואמר כי "בשאלות על יחס האחיות, יחס הרופאים, מידע והדרכה, שביעות הרצון במחלקות הנבחרות היא מעל 90 אחוז ויכולתי להמשיך ולמנות הישגים רבים נוספים.

מאחורי כל מטופל כזה ובכל מחלקה  עומד צוות סופר אנושי, וסופר מקצועי, שטובת המטופל עומדת לנגד עיניו ונותן למטופל הרגשה של משפחה. והגישה הזו באה לידי ביטוי לא רק מול המטופלים אלא גם בין אנשי הצוות עצמם. עבודה ציוותית אמיתית עם כבוד לכל אחד ואחד". כל מנהלי המחלקות על צוותן הבכיר הוזמנו לבמת הכבוד לקבלת תעודת ההצטיינות מהנהלת בית החולים וזכו גם  בצ'ק מתנה לטובת פעילות רווחה של צוות המחלקה.


בצילום – המחלקות המצטיינות של בית החולים כרמל – צילום דוברות ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית