כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 03.05.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

הצוות הסיעודי במחלקות הפנימיות א'1, וא'2 הצטיין במהלך מבדק האקרדיטציה

אנשי צוות המחלקה הפנימית היו הראשונים להיבדק ולהיבחן ע"י צוות הבקרים האמריקאי מכל מחלקות ביה"ח כרמל. והם קטפו מחמאות לרוב מצוות הבקרים הקפדן על האיכות והמקצועיות אותה הם הפגינו.

צוות המחלקה הפנימית מקבל שי והוקרה ממנהל המחלקה דר קסאם

​הערכה והצטיינות

צוות המחלקה פנימית בביה"ח כרמל בניהולו של ד"ר סמיר קאסם ומנהלת הסיעוד אינה לוין החליט להעריך ולהוקיר את הצוות הסיעודי במחלקות הפנימיות א'1 ופנימית א'2 שבלט והצטיין במהלך מבדק האקרדיטציה לאיכות ובטיחות שנערך  לאחרונה בכרמל. אנשי צוות המחלקה הפנימית היו הראשונים להיבדק ולהיבחן ע"י צוות הבקרים האמריקאי מכל מחלקות ביה"ח כרמל. והם קטפו מחמאות לרוב מצוות הבקרים הקפדן על האיכות והמקצועיות אותה הם הפגינו.

בחדר הסמינרים המחלקתי התכנסו כל הצוות הסיעודי של המחלקה וסביב שולחנות ערוכים בעוגות וכיבוד עשיר הם שמעו ברכות מצוות הנהלת המחלקה והסיעוד.

מנהל המחלקה ד"ר סמיר קאסם ברך את הצוות במילים חמות ואמר," בתור מנהל מחלקה אני מאוד גאה בכם על העבודה המקצועית והמאוד איכותית שהפגנתם במבדק. כולכם צוות מקצועי ואיכותי שכל מחלקה הייתה שמחה וגאה להתברך בו " ד"ר קסאם הודה למפקחת הסיעוד מיתי אשכנזי שמלווה את המחלקה  בהצלחה רבה לאורך שנים רבות ועזרה ותרמה רבות להצלחת המחלקה במבחן האקרדיטציה.

מפקחת הסיעוד מיתי ברכה את צוות הסיעוד ואמרה ," עשיתם תפנית מדהימה בכל הקשור למחלקה כולכם התגייסתן ברמה הגבוה ביותר. הצטיינתם במבחן הבינלאומי לאיכות ובטיחות , אתם מצטיינים בתפעול המחלקה בטיפול בזיהומים ולמרות הקשיים האובייקטיבים שבמחלקות הפנימיות, אתם לא מקטרים ועושים הכל באהבה"  .

מנהלת הסיעוד של המחלקה האחות אינה לוין  הודתה לצוות המסור שלה ואמרה כי,"  האקרדיטציה היא שיא שצריך לשמור עליו כולנו יחד נשמור על הרמה הגבוה והאיכות הרפואית בשילוב הבטיחות כל הזמן".

במהלך הטכס הזמין ד"ר קאסם יחד עם מנהלת הסיעוד אינה כל איש צוות בנפרד לקבלת שי הוקרה של שרשרת אישית עם הטבעה של  סמל המזל של כל עובד. עובדים שבלטו זכו בנוסף בתעודת הוקרה יפה ומכובדת.

צוות הסיעוד מאוד התרגש והודה על המחווה המיוחדת והיפה. " זה בהחלט מחזק אותנו והופך את כולנו למשפחה אחת גדולה של צוות הסיעוד במחלקה הפנימית, סיפרה בהתרגשות בסוף הטקס אחות המחלקה זיוה, יישר כוח על היוזמה זה נותן לנו כוח להמשיך הלאה".

 

בצילום -  צוות המחלקה הפנימית מקבל שי והוקרה ממנהל המחלקה ד"ר קסאם – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!