כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 23.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

פרידה מרגשת מד"ר יאיר הוד סגן מנהלת מחלקת עיניים

"אין ספק כי ד"ר הוד הוא מבוני יסודות המחלקה ויציאתו לגמלאות פוערת חור גדול אצלנו במחלקה ואנחנו כבר מתגעגעים אליו" אמרה פרופ' אורנה גייר מנהלת המחלקה.

דר הוד נפרד מהנהלת כרמל

מאיר עיניים

פרידה מרגשת נערכה השבוע בהנהלת ביה"ח כרמל. הנהלת ביה"ח יחד עם מנהלת מחלקת העיניים פרופ' אורנה גייר נפרדו בהערכה רבה מד"ר יאיר הוד סגן מנהלת המחלקה שמסיים השבוע כמעט 40 שנות עבודה בכרמל ופורש לגמלאות מהמחלקה. "ד"ר הוד קיבל אותי למחלקה כשהגעתי ומאז אנו צועדים יחד בהובלת המחלקה לכל ההצלחות שלה, אמרה פרופ' גייר. אין ספק כי ד"ר הוד הוא מבוני יסודות המחלקה ויציאתו לגמלאות פוערת חור גדול אצלנו במחלקה ואנחנו כבר מתגעגעים אליו".

לאחר סיום לימודי הרפואה התמחה ד"ר הוד אצל ד"ר סטנלי היימס מנהלה הראשון של מחלקת העיניים בכרמל. לאחר ההתמחות  שימש כרופא בכיר במחלקה וב 1993 נבחר כסגן מנהל המחלקה תפקיד אותו הוביל וקידם עד היום. לפני כשנתיים נבחר ד"ר הוד כמצטיין מנכ"ל הכללית מטעם ביה"ח כרמל זהו תואר ההצטיינות הגבוה ביותר הניתן בכרמל. ד"ר הוד זכה בפרס המצוינות בקטגוריה של מובילות וחדשנות בתחום שירות ללקוחות פנים וחוץ. תיקו האישי של ד"ר הוד עמוס בעשרות מכתבי תודה והוקרה של מטופלים רבים שנותחו ועברו תחת ידיו האמונות כשהוא מצליח להציל ולהחזיר לרבים את מאוד עיניהם.

ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל ביה"ח הודה באירוע הפרישה לד"ר הוד על שנים רבות של עשייה מוצלחת. " ד"ר הוד שייך בהחלט לזן הרופאים הנדיר. הוא מעמודי התווך של המחלקה והוא מאלה שהחזיקו את המחלקה על כתפיהם והובילו אותה קדימה בהצלחה".

ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח ברך את ד"ר הוד על תרומתו רבת השנים ואמר כי כל צוות והנהלת ביה"ח כרמל מכבדים ומוקירים את ד"ר הוד על פועלו הרב למען המחלקה ולטובת החולים.

" זה נשמע כמו קלישאה אבל ביה"ח כרמל היה יותר מהבית השני שלי, אמר ד"ר הוד בהתרגשות. נתתי כאן יותר ממחצית חיי את השנים היפות והטובות אבל גם קיבלתי המון מבית החולים. קיבלתי יחס נהדר מכולם ההנהלה תמיד עמדה לצידי ועזרה לי מאוד  בקידום המחלקה. מחלקת עיניים וביה"ח כרמל תמיד יהיו חלק מחיי, סיכם ד"ר הוד והתכבד בשי פרידה למזכרת וברכות מכל חברה ההנהלה.

עקב ניסיונו הרב בתחום ניתוחי הקטרקט נעתר ד"ר הוד לבקשות הנהלת הכללית  והוא ישמש כאחראי וירכז את תחום ניתוחי הקטרקט במרחב חיפה וגליל מערבי של הכללית לטובת שירות מקצועי ואיכותי לכלל מטופלי הכללית במרחב.

 

בצילום - ד"ר הוד נפרד מהנהלת כרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!