כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 06.12.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

ד"ר כרכבי מונה כמנהל יחידת האשפוז הקרדיולוגי במערך הלב של כרמל

ד"ר בשיר הגיע לביה"ח כרמל בשנת 87. לאחר התמחות בפנימית, הוא סיים התמחות נוספת בקרדיולוגיה. לאחר שסיים עןד התמחות בתחום הרפואה הדחופה, ניהל את חדר המיון של כרמל במשך כשנה, אולם האהבה לקרדיולוגיה ניצחה וד"ר כרכבי חזר למחלקה הקרדיולוגית.

ד"ר בשיר כרכבי בקבלת המינוי החדש – צילומים אלי דדון

הלב של כרמל מתרחב

ד"ר בשיר כרכבי רופא בכיר במערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל התכבד החודש במינוי חדש ומאוד לבבי. ד"ר כרכבי מונה כמנהל יחידת האשפוז הקרדיולוגי במערך הלב של כרמל.

באירוע הענקת המינוי אמר ד"ר אבי גולדברג מנהל ביה"ח כרמל, "אנו גאים בכרמל במערך הקרדיולוגי מהטובים במדינה, מערך לב שהינו מרכז מצוינות ואחד המרכזים המובילים והאיכותיים ביותר. אני מברך את ד"ר כרכבי על המינוי ומאחל לו מכל הלב שיוביל את האשפוז הקרדיולוגי שלנו לעוד הצלחות ופסגות חדשות".

ד"ר בשיר כרכבי למד רפואה בהדסה ירושלים והגיע לביה"ח כרמל בשנת 87. לאחר התמחות בפנימית הוא סיים בשנת 96 התמחות נוספת בקרדיולוגיה. במהלך עבודתו כרופא בכיר במחלקה הוא סיים עוד התמחות בתחום הרפואה הדחופה וניהל את חדר המיון של כרמל במשך כשנה, אולם בסופו של דבר האהבה לקרדיולוגיה ניצחה וד"ר כרכבי חזר למחלקה הקרדיולוגית ולמטופלים ולצוות שהוא כל כך אוהב.

פרופ' משה פליגלמן מנהל המערך הקרדיולוגי של כרמל ברך את ד"ר כרכבי על המינוי ואמר, "ד"ר בשיר מזוהה אצלי עם איכות אישית וארגונית, אני מרגיש שיש לנו צוות רפואי מעולה וד"ר כרכבי הוא חלק בלתי נפרד ממנו. עצם המינוי נותן לד"ר כרכבי ולכל המחלקה כוחות נוספים לשפר עוד ועוד. יש לנו במערך ובמחלקה צוות סיעודי מצוין ואיכותי ותמיד אפשר לקחת אותו עוד קדימה, אני מאוד שמח במינוי ומאחל לד"ר כרכבי המון הצלחה".

ד"ר בשיר כרכבי בקבלת המינוי החדש – צילומים אלי דדון

במסגרת תפקידו כמנהל יחידת האשפוז הקרדיולוגי יהיה אחראי ד"ר כרכבי על כ- 30 מיטות אשפוז במחלקה הקרדיולוגית בכרמל וביחידה לטיפול נמרץ לב הצמודה למחלקה. במחלקה הקרדיולוגית בכרמל עוברים מידי שנה כ- 3,000 מטופלים וחולי לב הזוכים לטיפול קרדיולוגי מהטובים בישראל.

פרופ' אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים בכרמל ויו"ר רופאי בתי החולים של הכללית בהסתדרות הרפואית (הר"י) ברך גם הוא את ד"ר כרכבי ואמר כי הוא מינוי  מתאים ומכובד ואין מי שראוי לו יותר מד"ר כרכבי.

באירוע הענקת המינוי נכחו וברכו גם סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית, ד"ר ישראל סרפוב מוועד הרופאים, ואהוד פקלר מנהל משאבי אנוש של בית החולים.

ד"ר כרכבי הודה לכל המברכים ואמר כי, "אין ספק שהמינוי מוסיף כובד ואחריות רבה במיוחד בעולם הרפואי הקרדיולוגי המשתנה והמתקדם כל הזמן מול עיננו. אני מחויב ומאמין שנצליח לשמור על ההישגים של המערך הקרדיולוגי בכרמל, על הרמה הגבוה של הטיפול שאנו מעניקים למטופלים שלנו, ונשכיל גם לקדם את כל המערך על המשאב האנושי שלו. עוד ציין ואמר ד"ר כרכבי כי "הייחוד שלנו בכרמל הוא הטיפול בחולים מורכבים עם אי ספיקה והפרעות קצב, יש לנו את הסבלנות והיכולת לראות את כל התמונה הקלינית של המטופל ולהעניק טיפול כוללני מלא כדי להוציא את החולה בצורה המיטבית ביותר, אני רואה בזה אתגר ומינוי עם כובד ואחריות רבה".

 

בצילומים – ד"ר בשיר כרכבי בקבלת המינוי החדש.
צילומים - אלי דדון 
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית