כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 10.03.2019

    מאת:
  • מרכז רפואי כרמל, חיפה

ד"ר גיל לביא מונה לראש אגף תכנון ואסטרטגיה בהנהלה הראשית של הכללית

ד"ר גיל לביא, סגן מנהל ביה"ח כרמל, קודם לתפקיד בכיר בהנהלת הכללית ומונה לראש אגף תכנון ואסטרטגיה בהנהלה הראשית.

ד"ר לביא בכרמל  - צילום אלי דדון

אסטרטגיה מבית כרמל

שירותי בריאות כללית מעניקה שירותי בריאות לכ- 4 וחצי מיליון מבוטחים במדינת ישראל והיא ארגון הבריאות הגדול ביותר בישראל והשני בגודלו בעולם.

בהובלתו של מנכ"ל הכללית פרופ' אהוד דודסון, מטרת העל של הכללית הינה להוביל במתן שירות רפואי איכותי, זמין, חדשני ואנושי לכל מטופל בכל עת ובכל מקום.

מנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג, בירך את ד"ר לביא על המינוי החדש ואמר: "ד"ר לביא התבלט והצטיין לאורך כל הקריירה המקצועית שלו בכל תפקיד אותו מילא. ד"ר לביא צמח בבית החולים שלנו, התמחה בפנימית, היה רופא בכיר בחטיבה הפנימית ובארבע וחצי השנים האחרונות היה סגן מנהל בית החולים. כסגן מנהל בית חולים יזם והוביל פרויקטים חדשים ועשה זאת תמיד בראייה מקורית, בחשיבה יצירתית ותוך גילוי מנהיגות בצוותים אותם הוביל.

אני מודה לד"ר לביא על תרומתו הרבה לבית החולים כרמל ומשוכנע שגם בתפקידו הבא כראש אגף תכנון ואסטרטגיה של הכללית תהיה לו השפעה גדולה וכי יתרום רבות להובלת הקופה להגשמת תכניותיה ויעדיה".

ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל בית החולים ברך את עמיתו ושותפו למשרד הסגנים ואמר "תקופת העבודה שלי עם ד"ר לביא היתה מצוינת ונעימה. ד"ר לביא ניחן בכישרונות רבים הוא מנהל עם ראש גדול הוא גדל והתפתח בכרמל ואני מאחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".

ביום האחרון של ד"ר לביא בכרמל ארגנה המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל סיגל זומר אירוע הפתעה בחדרו של ד"ר לביא שם נפרדו ממנו כל החברים להנהלה בזר פרחים ענק ברכות חיבוקים ואינסוף איחולי הצלחה לדרך החדשה.

ד"ר לביא הודה על המילים החמות ואמר, כי "בית חולים כרמל היה ויישאר עבורי תמיד הבית בו גדלתי. כאן גדלתי כסטאז'ר וכמתמחה בפנימית, חונכתי על עקרונות החתירה למצוינות בטיפול ובשירות למטופל, אשר כלל המערכת סובבת סביבו.

כרמל הוא מוסד רפואי ייחודי מאוד בתרבות הארגונית שלו, אשר מתווה תהליכי עבודה רצופים סביב המטופל, גם בקהילה וגם בבית החולים. המטופל נמצא כאן במרכז, ולא רק כסיסמא. כרמל הוא בשבילי משפחה של אנשים, שבאים כל יום כדי לתת את המקסימום שהם יכולים – גם למטופלים וגם לכלל הצוות העובד איתם ביחד. זה סוד הקסם שהופך את כרמל למוביל קופתי ולאומי בתחומי איכות, שירות ותפעול. אין לי ספק שהצוות המצוין בכרמל ימשיך להוביל ולהצטיין בכל תחומי העשייה".

 

 

בצילום – ד"ר לביא בכרמל  - צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית