כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

גיבוש במחלקת השינוע בביה"ח כרמל בניהולו המוצלח של דוב סימון

ההתרגשות היתה גדולה ולוחמי השינוע של כרמל פתחו את הבוקר בארוחת בוקר מפנקת בקיבוץ כחל והמשיכו לטפס לרמה. שם בקיבוץ הגושרים הם פשטו על מתחם הפיינטבול חולקו לשתי קבוצות ויצאו לקרב במטרה לשמור על דגל.

צוות שינוע כרמל בגיבוש

​שינוע נוע

הם רצים ומתרוצצים מבוקר עד לילה בכל יום כל היום כשהמטרה שלהם היא להיות מצוינים יותר. הם משנעים מעבירים חולים ובדיקות מעבדה 24 שעות ביממה בזמינות מריבית ובחיוך גדול. מחלקת השינוע בביה"ח כרמל בניהולו המוצלח של דוב סימון ממשיכה לשמר את מסורת הגיבוש ורוח המחלקה והם יצאו לשאוף אויר צח ביום גיבוש ברמת הגולן.

ההתרגשות היתה גדולה ולוחמי השינוע של כרמל פתחו את הבוקר בארוחת בוקר מפנקת בקיבוץ כחל והמשיכו לטפס לרמה. שם בקיבוץ הגושרים הם פשטו על מתחם הפיינטבול חולקו לשתי קבוצות ויצאו לקרב במטרה לשמור על דגל. הם ירו כדורי צבע אחד בשני נלחמו בשמירה על הדגל עד שלבסוף העובד המיומן קוזלי הכריע את הכף חטף את הדגל וניצח עם קבוצתו את המשחק.

אחרי שהזיעו בקרב הגיעה שעת מנוחת הלוחמים והם ישבו לאכול ממטעמי המטבח ועל האש של השף פאדי ועוזרו השף עדנאן ניגם, שדאגו שכל שיפוד יצא שיפוד מדוגם והכי טעים שיש.

" זאת הייתה חוויה משחררת הגענו מגובשים ויצאנו מגובשים יותר ונהנינו יחד מכל רגע , אמר מנהל השינוע דב סימון. זו שנה שנייה שאני מלווה את המח' מאז קיבלתי לידי את ניהולה ובכל פעם אני נדהם מחדש מיכולת הארגון של המחלקה ההתרגשות הרבה האוחזת בעובדים ומהרצון לצאת ליום גיבוש שכזה, שכלל לא מובן מאליו. אני גאה להיות חלק מן הצוות וכולנו כבר מחכים ליום הגיבוש הבא".

עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי הוסיף ואמר. "אני שמח כי המחלקה הצליחה למצוא זמן לגיבוש הצוות , מחלקת השינוע אשר מדורגת במקומות הראשונים בין נותני שירות הפנים של הכללית, היא מחלקה מאוד דינאמית אשר עוסקת במשימות מורכבות במהלך היום, המחלקה מגיעה ליותר מ-800 קריאות שינוע ביום ,ומצליחה לבצע את המוטל עליה בהצלחה באיכות ובבטיחות מרביים.

 

בצילום – צוות שינוע כרמל בגיבוש – צילום דוברות ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית