כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 18.08.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יום של חגיגה כיף וגיבוש משפחתי לילדי העובדים בבית חולים כרמל

עשרות ילדים מאושרים ושמחים הגיעו יחד עם הוריהם, עובדי בית החולים כרמל לחגוג במתחם המפנק של הגלובוס מקס בגראנד קניון בחיפה, את עליית הקטנים לכיתה א' ושל בני העשרה את חגיגת בר ובת המצווה והכניסה לחיים הבוגרים.

בצילום – אהוד פקלר פנינה ד"ר אריאל והבת אלה שעולה לכיתה א'  - צילום אלי דדון

כרמל – הדור הצעיר

עשרות ילדים מאושרים ושמחים הגיעו יחד עם הוריהם, עובדי בית החולים כרמל לחגוג במתחם המפנק של הגלובוס מקס בגראנד קניון בחיפה. הם התקבצו לחגוג את העלייה של הילדים הקטנים לכיתה א' ושל בני העשרה את חגיגת בר ובת המצווה והכניסה לחיים הבוגרים.

את אורחי כרמל הצעירים קידמו דיילים ודיילות עם כיבוד עשיר ומפנק, גלידות שתיה קרה ודברים טובים שילדים אוהבים. לחגיגת המפגש הגיעו ילדי כיתה א' ובני מצווה עם הוריהם מכל קשת עובדי כרמל. היו שם רופאים ואחיות, מזכירות, עובדי מנהלה ומשק, עובדי מעבדות ומכונים, עובדים פארה רפואיים ועוד. את הפרויקט היפה והמיוחד הזה מובילים יחד וועדת הרווחה של ביה"ח כרמל בה חברים ההנהלה וועד העובדים וועד הרופאים.

"אנו גאים להוביל את הפרויקט הנהדר הזה כבר 13 שנה בעונג וכבוד רב, אמרה פנינה וולף יו"ר ועד עובדי כרמל. העובדים שלנו עובדים קשה ואנו שמחים לשתף פעולה עם ועד הרופאים וההנהלה כדי להביא לילדי העובדים עוד יום של חגיגה כיף וגיבוש משפחתי". פנינה יחד עם צוות משאבי אנוש והוועד, אילי דומיניק מאיה אזרחי שני דדו ועובדים אחרים חילקו את המתנות לילדים הצעירים.

אחד המשתתפים ד"ר אריאל זילברליכט רופא במחלקת נשים בכרמל הגיע עם אלה ביתו הקטנה שעולה לכיתה א'. "אני מאוד אוהב את הפרויקט וממש הופתעתי, זה רעיון טוב מרגש ומגבש וכל הכבוד לבית החולים על ההשקעה". אמר ד"ר זילברליכט. הבת אלה וכל ילדי כרמל העולים לכיתה א' קיבלו במתנה, סט קלמרים ממותג כשהוא מלא כלי כתיבה  ובציוד לבית הספר, שיעזור לקטנטנים לעלות בהצלחה לכיתה א'.

יגאל זלוטניק  מרכז תחום פיתוח מקצועי בסיעוד בכרמל הגיע גם הוא לחגיגה עם בנו אייל שעולה לכיתה א' בביה"ס אוסישקין בנהריה. "זה רעיון מצוין שנותן לנו כוח ודחיפה להמשיך בעבודה. זה כיף ונעים להגיע עם הילדים לבלות ולחגוג איתם קצת זמן איכות", אמר יגאל. בני המצווה הגדולים יותר קיבלו במתנה תיק איכותי ויפה לבית הספר כשהאימהות קיבלו גם שי אישי ומפנק. לפני הקרנת הסרטים הפרטית שערכו לכל קבוצה. הגיעו לברך אישית את הילדים והצעירים מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומנהל משאבי אנוש מר אהוד פקלר.

"זו כבר שנה שניה לפרויקט הסרטים המוצלח שלנו, אנחנו בתחילתה של מסורת חדשה, ואנחנו מאוד שמחים שאתם כאן איתנו" ברך מר פקלר את הילדים.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך גם הוא את הילדים הצעירים ואמר להם, "ההורים שלכם עובדים במקום מיוחד בו הם עושים עבודה מיוחדת וקדושה של עזרה והצלת חיים. אני מאחל לכם שתלמדו מהם נתינה ותלכו בדרכם. כולנו כאן בביה"ח כרמל עושים את הכל כדי שלכם יהיה כיף וכדי שנמשיך להיות יחד משפחה אחת גדולה ומאוחדת, משפחת כרמל".

 

בצילום – אהוד פקלר פנינה ד"ר אריאל והבת אלה שעולה לכיתה א'  - צילום אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית