כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 16.12.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

עמותת אור הכרמל קיימה מסיבת חנוכה מרשימה ומיוחדת בכרמל

הרב אינדיק והרב ברדוגו יחד עם עשרות מתנדבי "אור הכרמל" עברו והדליקו נרות חנוכה בכל מחלקות בית החולים ושימחו את החולים ומלוויהם כשהם מביאים גם להם את שמחת החג. המתנדבים חילקו גם סופגניות מיני מתיקה ומתנות לחולים.

הרב אינדיק והרב ברדוגו בהדלקת נרות בלובי כרמל – צילום אלי דדון

מאירים את כרמל

חברי עמותת "אור הכרמל" מתנדבים ועוזרים כל השנה בבית חולים כרמל והשנה במיוחד גם בחנוכה.
ביוזמת רב בית החולים הרב מאיר אינדיק קיימה עמותת אור הכרמל בראשות הרב יוסף ברדוגו מסיבת חנוכה מרשימה ומיוחדת במינה. הרב אינדיק והרב ברדוגו יחד עם עשרות מתנדבי "אור הכרמל" עברו והדליקו נרות חנוכה בכל מחלקות בית החולים ושימחו את החולים ומלוויהם כשהם מביאים גם להם את שמחת החג. המתנדבים חילקו גם סופגניות מיני מתיקה ומתנות לחולים.

מי שעומד מאחורי מפעל החסד החשוב הזה הוא הרב יוסף ברדוגו המכהן כרב קהילה במרכז הכרמל. הרב ברדוגו משקיע את זמנו למען קירוב לבבות, אחדות עם ישראל כשבית החולים כרמל חשוב לו מאוד והוא משקיע במטופלים המאושפזים ובני משפחותיהם שעות רבות של נתינה מאהבה.
את ההדלקה המרכזית של החנוכייה המפוארת של כרמל קיימו הרב אינדיק והרב ברדוגו בלובי המרכזי של בית החולים יחד עם עשרות חולים ואורחים שהצטופפו סביב החנוכייה. האווירה היתה חגיגית ומרוממת ומעגלים מעגלים של רוקדים הקיפו את החנוכייה תוך כדי שירה ושמחת חנוכה אמיתית.

דינה מטופלת מחיפה שהיתה באירוע ההדלקה המרכזי מספרת כי ההדלקה החגיגית גרמה לה לשכוח מעט את הכאבים והצער של המחלה שלה. "ההדלקה והשמחה מאוד ריגשו ושמחו אותי, אני רוצה להודות לכל מי שטרח למעננו. זה גרם לי התרגשות גדולה ותחושה שמישהו חושב עליי ודואג לי בבית החולים לא רק לתרופות וטיפולים אלה באמת עושה הכל כדי שנרגיש כמו בבית".

בסוף האירוע קיים הרב ברדוגו "מי שבירך" לכל החולים ואיחל להם החלמה מהירה ושיזכו לחגוג את שארית החג בחיק משפחתם. "אנו מתרגשים ומתפעלים בכל פעם מחדש מחשיבות הפרויקט אור הכרמל למען הקהילה" אמר הרב ברדוגו.
הרב אינדיק הודה ליו"ר העמותה הרב יוסף ברדוגו שנענה תמיד לפניותיו לשמח את החולים בבית החולים כרמל, ובעוד פעילויות רבות לאורך כל השנה לרווחת המאושפזים בכרמל. עוד ציין הרב אינדיק כי עמותת אור הכרמל היא המפעילה את דירת האירוח סמוך לבית החולים לרווחת החולים ובני משפחותיהם.

 

בצילום – הרב אינדיק והרב ברדוגו בהדלקת נרות בלובי כרמל
צילום - אלי דדון
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית