כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 23.12.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

חגיגה לעובדי כרמל שעברו את גיל הגבורות – 80

באווירה חגיגית ומכובדת במלון ביי ויו המשקיף על מפרץ חיפה התכנסו ובאו עשרות גמלאי הגבורות של כרמל כשחברות ועד הגמלאים מקבלות אותם בכניסה בברכות חמות ובשי אישי ומתוק לכל משתתף

ועד הגמלאים והנהלת כרמל

​חוגגים גבורות

אירוע מיוחד ומרגש נחגג  ע״י ועד הגמלאים של ביה"ח כרמל. עשרות עובדי כרמל לשעבר, גמלאים פעילים ומלאי אנרגיה הוזמנו לחגיגה כשהמוטו המרכזי של האירוע הוא חגיגה לעובדי כרמל שעברו את גיל הגבורות 80.

באווירה חגיגית ומכובדת במלון ביי ויו המשקיף על מפרץ חיפה התכנסו ובאו עשרות גמלאי הגבורות של כרמל כשחברות ועד הגמלאים מקבלות אותם בכניסה בברכות חמות ובשי אישי ומתוק לכל משתתף.

גם הנהלת ביה"ח הגיע כדי לכבד ולהוקיר את העובדים הוותיקים של כרמל.

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לוועד הגמלאים שממשיך לבוא ולתרום בהתנדבות לטובת גיבוש כל גמלאי ביה"ח. "התרומה שלכם אינה מובנת מאליה היא חשובה ואני מברך אתכן על פועלכן. אמר ד"ר גולדברג. אני כמנהל מתחיל להעמיק שורשים בביה"ח אבל אתם השורשים האמתיים של בית החולים. אתם הרוח אתם גידלתם את העובדים והכשרתם את דור המקימים והמייסדים אתם אחראים לרוח של בית החולים. כרמל הוא בית ומשפחה וזה כבוד גדול לראות אתכם כאן. התרומה והעשייה עושה לכם טוב אני רוצה להודות על כל מה שנתתם לבית החולים ולאחל לכם הרבה בריאות ועשייה להרבה שנים " ברך את הגמלאים ד"ר גולדברג.

חיה שבתאי חברת הוועד ברכה בשמה ובשם  יו"ר הוועד אולגה  גרינברג שנעדרה לצערה מהאירוע את הגמלאים ואיחלה להם המשך השתתפות פעילה בכל פעילויות הוועד ובריאות טובה.

"רצינו לומר לכם לוותיקנו בפעם הראשונה מכל הלב תודה, ברכה חיה שבתאי. תודה על שפעלתם כל כך הרבה שנים יומם וליל טיפלתם באין ספור אנשים על זה שנלחמתם בקשיים ולבסוף הצלחתם אנחנו מצדיעים ". בוועד הגמלאים של כרמל רשומים מעל 600 חברים והם כבר הספיקו לטייל השנה במרכז שרונה ובטיילת תל אביב, יצאו לסייר בעקבות המרגל הישראלי אלי כהן ברמת הגולן ומתוכנים בקרוב ועוד פעילויות ומפגשים רבים .

מנהל משאבי אנוש של כרמל אהוד פקלר שכיבד בנוכחותו את האירוע  ברך את הגמלאים ואמר כי הם ושאר עובדי כרמל הם המשאב האנושי היקר ביותר. " מרגש לראות אתכם מהדקים ושומרים על קשר החם בינכם אני מאחל לכם רק אושר ובריאות" ברך מר פקלר.

בתוכנית היום צפו הגמלאים במצגת יפה על התקדמות ביה"ח אכלו ארוחת צהריים מפנקת וגם יצאו בריקוד סוער לצלילי האומן יוסי קמאו בשירי ארץ ישראל הישנה והטובה.

הגמלאים ישבו עוד שעות ארוכות יחד והעבירו חוויות מתקופות ההקמה של ביה"ח.

"זה היה מפגש מאוד מוצלח ומגבש מאוד אני מבקשת להודות לכל אלה שתרמו להצלחת הערב" הודתה לכל המשתתפים חיה שבתאי.

בוועד הגמלאים של כרמל חברות היו"ר אולגה גרינברג, חיה שבתאי, רחל הולצר, פיטרה זאבי, סילבי פירטל,  וסוניה ימניצקי.

 

בצילום – ועד הגמלאים והנהלת כרמל – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית