כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 15.03.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

צוות מטעם ה- JCI הגיע לבית חולים כרמל ובדק אותו מכל הזויות והכיוונים

צוות בודקים מטעם ה- JCI הגיע החודש לבית חולים כרמל ובדק אותו מכל הזויות והכיוונים. זו הפעם השלישית שביה"ח כרמל נדרש לעמוד בתקנים הבינלאומיים של איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר

אקרדיטציה

​כרמל בטוח

צוות בודקים מטעם ה- JCI הגיע החודש לבית חולים כרמל ובדק אותו מכל הזויות והכיוונים. זו הפעם השלישית שביה"ח כרמל נדרש לעמוד בתקנים הבינלאומיים של איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

צוות האיכות והבטיחות של בית החולים אחראי על הכנת כל בית החולים למבדק. הגוף הנבדק הגדול ביותר בביה"ח כרמל היה אגף הסיעוד. כ 900 אחים ואחיות עובדים  בכרמל במשמרות של 24/7 ומפעילים במיומנות וידע  את כל מחלקות ויחידות ביה"ח כרמל.

מנהלת הסיעוד של כרמל דלית פינטל בסיוע צמוד ואינטנסיבי של סגניתה ברוריה מושיץ ושל מפקחות הסיעוד אתי דורי, שושי קליין ומיתי אשכנזי פעלו לאורך התקופה האחרונה במרץ רב, בשותפות עם צוות האיכות כדי להכין את ביה"ח על כל מחלקותיו ויחידותיו באופן המקצועי והאיכותי ביותר למבדק .

צוות הבודקים האמריקאי עבר  בכל המחלקות והיחידות בכרמל מחדרי הלידה ועד מחלקות האשפוז, מחדרי הניתוח ועד מכוני הרנטגן וחדרי המיון בכל מקום פועלים צוותי הסיעוד באיכות וברמה גבוה והם ברכו וציינו את איכות ורמת הצוות הסיעודי של כרמל. 

" המטרה שלנו היא שעקרונות האיכות והבטיחות של ה JCI יהיו סטנדרט עבודה שוטף ויומיומי של הצוותים בבית החולים ללא קשר למבדק הנערך פעם בשלוש שנים"  אמרה מנהלת הסיעוד גב' פינטל.

לשמחתי בכל שלבי ההיערכות והבדיקות מצאנו את הצוותים שלנו שולטים ומכירים היטב את תרשימי זרימת הטיפול, מקפידים על בטיחות המטופל ומעניקים את הטיפול הסיעודי והרפואי הטוב ביותר.

המבדק היה מאוד מפורט ותובעני וכלל מאות בדיקות ושאלות בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בבתי החולים המובילים בארץ ובעולם ובית חולים כרמל שותף איכותי בקבוצה זו. 

זה היה המבדק השלישי של בית החולים והוכחנו שאנחנו ראויים למדליה.

תודה מיוחדת לברוריה מושיץ סגניתי שהאיכות והבטיחות זורמים בדמה. הידע הרב שלה בתוספת למרץ וליכולות הארגון היוו חלק נכבד בהצלחה.

אני מבקשת להודות מכל הלב לכל מאות האחים והאחיות שלנו בכרמל שעשו לילות כימים על מנת להכין את בית החולים למבדק ואשר שומרים תמיד על עבודה איכותית ובטיחותית".

 

בצילום – צוות הבודקים האמריקאי במבדק -  צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית