כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 17.11.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

כנס הבריאות הגדול של לשכת סוכני הביטוח בישראל בשיתוף הכרמל

לכנס הגיעו עשרות רבות של סוכנים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות והרפואה שלמדו והשתלמו בחידושים האחרונים בעולם הבריאות ורפואה

מנהל כרמל דר גולדברג חכ שמולי וליאור רוזנפלד מנהל לשכת צפון

בטוח בכרמל

כנס הבריאות הגדול של לשכת סוכני הביטוח בישראל סניף חיפה והצפון בשיתוף ביה"ח כרמל הסתיים בהצלחה. לכנס הגיעו עשרות רבות של סוכנים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות והרפואה שלמדו והשתלמו בחידושים האחרונים  בעולם הבריאות ורפואה.

את הכנס ארגן והפיק בהצלחה מנהל הלשכה הנמרץ של הצפון ליאור רוזנפלד ששיבח והודה על שיתוף הפעולה המיוחד עם ביה"ח כרמל. " זאת מסורת ארוכת שנים וחיבור אמיתי לקהילה שלנו ושל ביה"ח כרמל, ציין מר רוזנפלד. אנו מאמינים במקצועיות וברפואה האיכותית שבבית החולים כרמל ונמשיך לשמור ולשתף פעולה עוד שנים רבות".

את הכנס פתח בעדכונים ובמילות ברכה מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג שציין את מרכזי המצוינות של כרמל  המרכז לרפואת לב וכלי דם, רפואת הנשים ויולדות, כירורגיה אונקולוגית מתקדמת, ועוד מרכזי מצוינות רבים. ד"ר גולדברג הסביר על חשיבות האיכות והבטיחות בכרמל ועדכן כי כרמל הינו ביה"ח היחידי באזור חיפה והקריות הנושא בתו התקן הבינלאומי של ה JCI  לאיכות ובטיחות. "בקרוב יעבור ביה"ח את המבחן ה 3 שלו בתחום האיכות והבטיחות מה שמציב את כרמל בליגה הלאומית של בית חולים איכותי ובטוח ולמטופליו", אמר ד"ר גולדברג.

ד"ר אורי סגול מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמרחב חיפה של הכללית דיבר על חשיבות הגילוי המוקדם בסרטן המעי הגס. " יש לנו 10 שנים מתחילת גדילת הפוליפ ועד הפיכתו לגידול סרטני בעייתי ומסוכן" אמר ד"ר סגול. 10 השנים הם חלון הזמן וההזדמנויות שלנו כדי למנוע את סרטן המעי הגס ולהציל חיים". ד"ר סגול הציג גם את החידושים וטכנולוגיות הקצה בתחום האבחון והקולונוסקופיה ואמר כי כיום הסיכון לסרטן המעי הגס נמצא בתוך 6 אחוז מהאוכלוסייה וגילוי ואבחנה מוקדמים יכולים להציל חיים.

חבר הכנסת איציק שמולי וסגנית יו"ר הכנסת נאווה בוקר שיבחו את היות ביה"ח כרמל קשור ומחובר לקהילה וציינו את המשך מאבקם לטובת שדרוג שירותי הרפואה בפריפריה לטובת כלל התושבים.

" חיפה היא עיר יפה עם אוכלוסייה מתבגרת וקשישה המצריכה טיפול מיוחד והשקעה רבה בתחום הבריאות", ציינו חברי הכנסת שמולי ובוקר.

ד"ר סיון בלוך מנהלת מרפאת השבץ במחלקה הנוירולוגית בכרמל ובמרכז לין שבמרחב הכללית הרצתה על חשיבות האבחון המוקדם וההגעה לחדר מיון במקרים של שבץ מוחי.

" כשכלי דם באזור קריטי במוח לא מקבל דם ונחסם, יכולה להיגרם פגיעה באזור שאחראי עליו בגוף ומתחיל נזק. זיהוי מוקדם הוא קריטי להצלת החולה. אצלנו בכרמל ישנו צוות התערבות מהיר בחדר המיון המפעיל קוד cva המאבחן במהירות אירועי שבץ ומוחי ומציל חיים. מהירות הטיפול חשובה והגעה לחדר מיון בזמן יכולה להציל חיים ומניעת נזק וסבל לאורך זמן, הסבירה ד"ר בלוך .
עדיף לשרוף כמה שעות בחדר המיון מאשר לשרוף תאים במוח, סיכמה ד"ר בלוך.
ליאור רוזנפלד מנהל הלשכה ברך את המשתתפים והודה לביה"ח כרמל על שיתוף הפעולה רב השנים. "ביה"ח כרמל בעיננו הוא מהטובים  ביותר הוא חבר ושותף לדרך ".

הכנס נערך בשיתוף חברת מנורה מבטחים ואורחי ושותפי הכבוד בכנס היו נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ ומר גדי בן חמו סמנכ"ל בכיר במנורה.

 

בצילום – מנהל כרמל ד"ר גולדברג ח"כ שמולי וליאור רוזנפלד מנהל לשכת צפון – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!