כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 11.02.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מצטייני כרמל לשנת 2017

באירוע מרגש עלו אל בימת הכבוד מצטייני כרמל לשנת 2017. "אנו בתקופת מצויינות בבית החולים, אתם מצטרפים למשפחת המצטיינים הנבחרת של כרמל ומביאים כבוד גדול לכולנו", ברך את המצטיינים מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג.

זוכה פרס מנכ"ל ופרס מנהל בית החולים מנהל המכון ההמטולוגי ד"ר מאיר פרייס

 

כשהם מלויים בבני המשפחה, בצוותי המחלקות ובחברים רבים הגיעו מצטייני ביה"ח כרמל לאירוע השנתי המכובד שנערך לכבודם בנוכחות ההנהלה ועובדי כרמל רבים באודיטוריום ביה"ח.

ד"ר מאיר פרייס מנהל המכון ההמטולוגי של כרמל הוא הזוכה כמצטיין מנכ"ל הכללית ובפרס מנהל ביה"ח.

האחות אינה לוין מנהלת הסיעוד במחלקה הפנימית א' 2, כלנית גלאובך מזכירת המחלקה האורולוגית ומרפאת השנה, ורוני רוזמן אחות ביחידת ה IVF, הן הזוכות בפרס ההצטיינות של ביה"ח.

צוות בנק הדם של ביה"ח זכה גם הוא בפרס הוקרה מיוחד מטעם מנהל ביה"ח. 

מנהל בית החולים ד"ר גולדברג ברך את המצטיינים ואמר,"אנו בתקופת מצויינות נהדרת בכרמל, יש לנו מיון מצטיין, פגיה מצטיינת כבר 4 שנים ברציפות, בית מרקחת מצטיין ואתם מצטרפים בגאווה גדולה למשפחת המצטיינים והמצויינים של כרמל. אתם משרים אוירת מצויינות אישית שמקרינה על כל הסביבה שלכם". 

מנהלת הסיעוד של כרמל הגב' אהובה טל ברכה את המצטיינים ואמרה כי מצויינות היא שלב גבוה בסולם המאמץ האנושי. "אתם המצטיינים שלנו בולטים בעבודת צוות, ברצון מתמיד להשתפר ולהיות שירותיים יותר. אתם מדריכים ומובילים קדימה בגאון את הצוות והמטופלים שלנו". 

ראשון העולים לבמת הכבוד היה זוכה פרס מנכ"ל ופרס מנהל ביה"ח מנהל המכון ההמטולוגי ד"ר מאיר פרייס. ד"ר פרייס בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון בהצטיינות ובעל תואר PHD שביצע בהנחיית פרופ' פליגלמן במערך הקרדיולוגי. הוא החל את דרכו בביה"ח כסטאז'ר בשנת 2001, ונבחר לסאטז'ר מצטיין של המחזור. בשנת 2006 החל התמחותו בביה"ח ברפואה פנימית, ב-2007 נסע להשתלמות בת מספר שנים באוניברסיטת דארטמות', שם התקבל לתכנית ייחודית של רופא מדען שהכשירה אותו ברפואה פנימית ובמחקר. בנוסף, סיים ד"ר פרייס התמחות באונקולוגיה והמטולוגיה. בשנת 2013 שב ארצה ושובץ כרופא מומחה במכון ההמטולוגי, עם פרישתה של ד"ר קוויט במאי 2014, מונה למנהל המכון בפועל, תפקיד אותו הוא ממלא עד היום בהצלחה רבה. 

לאחר ד"ר פרייס עלתה לבמה לחצה ידיים לכל חברי ההנהלה והתכבדה בתעודת ההצטיינות מנהלת הסיעוד של המחלקה הפנימית א' 2 האחות אינה לוין.

אינה החלה את עבודתה בביה"ח בשנת 97', אז שובצה למחלקת נשים ויולדות, בשנת 2002 מונתה לאחות אחראית במחלקה פנימית א' 2. מבית גידולה של אינה יצאו מספר רב של מנהלי סיעוד ונושאי תפקידים מרכזיים, ולאחרונה, היא אף משמשת כמנטורית למנהלת סיעוד מחלקתית אחרת.  

את המצטיינים ברכה גם יו"ר ועד עובדי כרמל האחות פנינה וולף. "בית החולים שלנו מצטיין לא רק בגלל הטכנולוגיה המתקדמת שלו אלה ובעיקר בגלל ההון האנשוי המצויין שלנו. תמשיכו להיות מודל לחיקוי וגאווה עבור כולנו, ברכה את המצטיינים גב' וולף. 

 פרס מנהל בית החולים הבא הוענק לכלנית גלאובך מזכירה רפואית במחלקה האורולוגית ובמרפאת שינה.

כלנית החלה את עבודתה בכרמל בשנת 2010 ישירות למחלקה האורולוגית ועובדת במחלקה זו עד היום, ובמקביל נותנת כלנית שירותי מזכירות רפואית במרפאת השינה. מתוך ההמלצה שנכתבה עליה: "כלנית מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר, מגלה אכפתיות רבה כלפי החולים המגיעים לקבל טיפול בביה"ח. פעמים רבות אני נתקלת בכלנית מלווה את החולים באופן אישי ויד ביד ליעדם, היא זוכה לתשבחות רבות על יחסה, מפגינה ידע רב בעבודתה, כל בקשה נענית בחיוב ובחיוך וכל שאלה נענית בסבלנות ובמקצועיות".

פרס מצויינות נוסף הוענק לרוני רוזמן אחות מוסמכת ביחידת IVF. רוני החלה את עבודתה בביה"ח בשנת 2000 במחלקת נשים ויולדות, תוך זמן קצר עברה לעבוד ביחידה להפריה חוץ גופית, שם היא משמשת כאחות מוסמכת עד היום. ועל רוני נכתב: "מקצועית ברמה גבוהה מאוד, בעלת ידע נרחב וניסיון בתחום הפוריות. בעלת מוסר עבודה גבוה ביותר, אחראית, חרוצה מאוד. תפקוד של "ראש גדול". רוני אנושית ומכילה את המטופלות והמטופלים המגיעים ליחידה עם מצוקה נפשית הנובעת מאי פוריות ממושכת. נעימה ומעודדת, קשובה לצורכיהם ואמפתית. תמיד עם חיוך על השפתיים ונכונות לעזור. רוני אחות יוצאת מגדר הרגיל ומהווה דמות מופת לחיקוי ולמידה". 

אחרונים חביבים שזכו בפרס הוקרה מיוחד הם צוות עובדי בנק הדם בניהולם המוצלח של ד"ר אבלין שבד ומנהלת מעבדת בנק הדם ד"ר מעיין שיינר. צוות עובדי בנק הדם הינו צוות המבצע בנאמנות, במסירות, ביעילות ובמקצועיות רבה את כל המטלות הכרוכות בעבודתם. תמיד מוכנים לתת הסברים לצוות ביה"ח, באדיבות ובסבלנות רבה. הצוות ער לשינויים בנהלים הפנימיים של בנק הדם לרבות שינויים הנובעים מטיפולים מיוחדים הניתנים למטופלים, במקרים מיוחדים הצוות מקיים דיון עם מנהלת המעבדה והמנהלת הרפואית לגבי החלטה טיפולית לחולים. הצוות מספק שירות נאמן ומקצועי מאוד לכל מטופלים במחלקות השונות בביה"ח. 

מנהל כרמל ד"ר גולדברג הודה לכל המצטיינים סיכם את הטקס ואמר, "החתירה המתמדת למצוינות היא מערכי היסוד העומדים בבסיס חזון בית החולים שלנו, והיא חלק בלתי נפרד מן העשייה היום-יומית של כולנו. הצטיינות היא אומנות, נתינה, הקשבה ויצירתיות. הצטיינות היא דרך חיים המחייבת אותנו להמשיך, להתמיד ולהשקיע. אנו מברכים ומצדיעים לכם המצטיינים, אשר נותנים השראה לכולנו". 

 

בצילום – מצטייני כרמל
קרדיט – צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית