כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 02.07.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

מתכננים את הנשף השנתי הקרוב של בית חולים כרמל

שתי הדיוות הגדולות של הצפון דפנה צורי ויו"ר עמותת ידידי בית החולים כרמל הגב' זאנט דנקנר נפגשו השבוע כדי לתכנן את הנשף השנתי הקרוב של בית החולים שייערך בחודש נובמבר השנה.

מתכוננים לנשף​

שתי הדיוות הגדולות של הצפון דפנה צורי ויו"ר עמותת ידידי בית החולים כרמל הגב' זאנט דנקנר נפגשו השבוע לפגישת עבודה. על הפרק תכנון הנשף השנתי הקרוב של בית החולים שייערך בחודש נובמבר השנה.

"השנה אנחנו מתכננות נשף מיוחד ובלעדי שטרם ניראה כמוהו בכל חיפה ובצפון אמרה הגב' דנקנר.

הגב' צורי עדכנה כי מדובר באחד ממחזות הזמר החמים ביותר שיוצגו בישראל והוא יעלה לראשונה לטובת בית החולים כרמל. מדובר במחזמר חדש ומשגע שהולך להיות להיט היסטרי סיפרה גב' צורי והתוכנית שלנו כרגע היא להעלות אותו לכיוון חודש נובמבר.

גב' דנקנר ציינה כי גם השנה יופנו כל כספי הנשף של כרמל לטובת שדרוג הציוד הרפואי והמחלקות של בית החולים. "בית החולים כרמל הוא הבית של מאות אלפי תושבי חיפה והצפון ומגיעים אליו מטופלים מכל האזור, מאזורי הקריות, העמקים חיפה וגליל מערבי יושבי חוף הכרמל וישובים רבים ונוספים.

כולנו רוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר ולשם כך אנחנו זקוקים לעזרת הציבור ברכש של ציוד רפואי מתקדם בו יוכלו רופאי כרמל להגיש את הטיפול המסור והטוב ביותר.

לנשף השנה יוזמנו כל ראשי הערים של יישובי האזור שרים וחברי כנסת, צמרת אנשי העסקים והתקשורת של הצפון, מכובדים ואורחים רבים. את הנשף יקדם קוקטייל חגיגי וכל ההכנסות של הנשף הינם תרומת קודש לטובת שדרוג ורכש ציוד רפואי מתקדם לבית החולים כרמל.

 

בצילום – גב' דנקנר והגב' צורי במפגש – צילום ביה"ח כרמל
התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית