כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 12.11.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

המחזמר "פשוט לאהוב" בנשף ההתרמה השנתי של כרמל

הופעת בכורה חגיגית והמיוחדת של המחזמר בכיכובם של עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים בנשף שיערך בתאריך 30.11 בתיאטרון מוצקין.

מנהל המחלקה ד"ר קאסם וסגנו עם ד"ר רונזה וד"ר חלבי

נשף כרמל

שתי ענקיות ההפקות בצפון הגב' זאנט דנקנר ומנכלי"ת תיאטרון מוצקין דפנה צורי נפגשו השבוע לסגירת נשף ההתרמה השנתי של בית החולים כרמל המתקרב ובא.

הנשף מתוכנן ביום חמישי ה- 30.11 והוא יתקיים בהיכל התיאטרון המפואר בקרית מוצקין. השנה על הפרק הופעת בכורה חגיגית והמיוחדת של המחזמר החדש "פשוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים על הבמה.

עמותת ידידי "המרכז הרפואי כרמל" בראשותה של הגב' ז'נט דנקנר פועלת כבר 25 שנים לטובת רכישת ציוד מתקדם ושדרוג מחלקות ביה"ח השונות. הנשף השנה יתגייס לטובת מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר בניהולה המוצלח של פרופ' אילנה דואק וזאת במטרה לרכוש מכשיר אבחון חדשני ומתקדם  אשר יסייע לצוותים הרפואיים להעניק אבחון וטיפול מהיר ומיטבי יותר לרווחת המטופלים.

מנהלת המחלקה פרופ' דואק אומרת כי "בעזרת התרומה נוכל להמשיך להעניק ולשדרג את יכולות הטיפול והאבחון שלנו לרמות גבוהות ומדויקות יותר, מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר של כרמל נמצאת ברשימת המחלקות המצטיינות והמובילות בישראל, היא מובילה עם צוותים רפואיים מצטיינים ועם שירות ואיכות ללא פשרות, אנחנו כאן עבור כלל המטופלים ולטובת הטיפול האיכותי והטוב ביותר", אומרת פרופ' דואק.

מנכ"לית היכל מוצקין דפנה צורי מעדכנת כי מדובר במחזמר חדש ומקורי המנגן את פסקול החיים הישראלי. במחזמר ינוגנו ויושרו השירים הידועים של אריק איינשטיין ושלום חנוך, שלישיית גשר הירקון, ג'ודי כץ ושמוליק קראוס, שלישיית החלונות הגבוהים ועוד זמרים ושירים יפים, זוהי הפקה נוצצת ומשובחת של התיאטרון הקאמרי ואנחנו משקיעים את הטוב יותר לטובת בית החולים".

יו"ר העמותה הגב' דנקנר פונה לידידי בית החולים כרמל ולתורמים ואומרת להם, "בתמיכתכם הנדיבה, נרתם לסייע ולפעול לטובת הרכישה של ציוד רפואי ואבחון החדיש והמתקדם למחלקה אף אוזן גרון של כרמל ויחד בכוחות משותפים נמשיך ונעשה ככל יכולתנו לטובת כלל מטופלי ביה"ח כרמל ולטובת כלל תושבי חיפה, הקריות והצפון מכל המגזרים. אנו נעריך מאד ונודה על תרומתכם אשר תסייע לנו להגיע ליעד ולגייס את הכספים הדרושים.

לרכישת כרטיסים תרומות ולפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם משרדי העמותה והגב' סיגל פגי בטל': 04-8250582
או במייל: sigalpa@clalit.org.il כולנו מחכים לכם.

 

 

בצילום – דפנה צורי והגב' דנקנר בפגישה לקראת הנשף– צילום בית החולים כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!