כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 04.03.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

כרמל המבוקש ביותר לסטאז' מבין בתי החולים הבינוניים

בהגרלת הסטאז' שהתקיימה לאחרונה בקרב הסטודנטים לרפואה בישראל לשנת 2018, דורג המרכז הרפואי כרמל כבית החולים המבוקש ביותר לסטאז' בקטגורית בתי החולים הבינוניים (פחות מ- 800 מיטות).

כרמל בית חולים מבוקש לסטאז'

כרמל הכי מבוקש

הישג זה משקף את המגמה בשנים האחרונות, לפיה מרכז רפואי כרמל הוא אחד המרכזים המבוקשים לסטאז' בקרב הסטודנטים לרפואה בישראל.

ד"ר מיכל שטיינברג אחראית הסטאז' בבית חולים כרמל מעדכנת כי השנה השביעית ללימודי הרפואה הינה שנת הסטאז' שנת עבודה כרופא בפיקוח שאותה מבצעים הסטודנטים בבתי החולים השונים בארץ. השיבוץ של כל סטודנט לבית חולים מבוצע באופן מרוכז בקרב כלל הסטודנטים לרפואה בארץ. שיבוץ זה מתחשב בדירוג אותו נותנים הסטודנטים לבתי החולים השונים, ובמספר התקנים לסטז'רים בכל בית חולים.

ד"ר גיל לביא סגן מנהל בית החולים כרמל מסביר כי במרכז הרפואי כרמל שמים דגש רב על ההוראה וההדרכה של הסטז'רים, מתוך הבנה כי שנת הסטאז' הינה קריטית ביותר בעיצוב הידע והניסיון של הרופא. "חינוך הסטז'רים מתבצע באופן הדוק במחלקות ובחדרי המיון" אומר ד"ר לביא.

ד"ר גילה מעיין סטז'רית במחלקה הפנימית בכרמל אומרת כי היחס המיוחד לו זוכים הסטז'רים בכרמל בנוסף להשקעה מצד מנהלי המחלקות והרופאים הבכירים, בנוסף למקצועיות הרפואית הידועה של בית החולים כרמל הינם  אבן שואבת ומוקד משיכה לכלל הסטז'רים מכל רחבי הארץ המגיעים לכרמל. "קיבלתי המלצות חמות מחברים סטז'רים שהשתלמו כאן בכרמל והתברר לי שהם צדקו, יש לנו רופאה מיוחדת בבית החולים שמרכזת עבורנו את כל מכלול הצרכים  והבעיות ודואגת לפתרון ומענה בכל שעה, וזה יתרון אדיר עבורנו" אומרת ד"ר מעיין.

מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג אומר כי רופאי המרכז הרפואי כרמל, המסונף לפקולטה לרפואה של הטכניון התברכו ברופאים מובילים במצוינות ברפואה, מחקר והוראה, ואנו מיישמים את הידע והיכולות האלו להוראת הסטודנטים והסטז'רים.

"ההוראה וההדרכה המצוינים אותם אנו מעניקים משתקפים בהערכות הטובות שמקבלות מחלקות בית החולים מהסטז'רים ומהסטודנטים לרפואה, וכן בביקוש הרב לסטאז' בבית החולים כרמל בקרב הסטז'רים אומר ד"ר גולדברג. כל אלו ועוד כבר הפכו  את בית החולים כרמל כמבוקש ביותר לסטאז' בקרב סטודנטים לרפואה בישראל".

 

בצילום – בית החולים כרמל – צילום אלי דדון
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית