כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 08.02.2017

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

יעדי עמותת הידידים של ביה"ח כרמל לשנת 2017

שדרוג מחלקת אף אוזן וגרון של ביה"ח כרמל ורכישת מכשיר אבחון חדש לטובת המחלקה הם חלק מיעדי עמותת הידידים של ביה"ח כרמל לשנת 2017 . כך עדכנה יו"ר עמותת ידידי כרמל הגב' זאנט דנקנר.

הגב דנקנר דר גולדברג וסיגל זומר במפגש

עמותת ידידי כרמל

שדרוג מחלקת אף אוזן וגרון של ביה"ח כרמל ורכישת מכשיר אבחון חדש לטובת המחלקה הם חלק מיעדי עמותת הידידים של ביה"ח כרמל לשנת 2017 . כך עדכנה יו"ר עמותת ידידי כרמל הגב' זאנט דנקנר.

הגב' דנקנר מי שמובילה את עמותת הידידים של כרמל כבר מעל 20 שנה הזמינה לביתה הנעים שעל הכרמל את הנהלת ביה"ח כרמל והנהלת העמותה לדיון ועדכונים לקראת שנת 2017.

במפגש נכחו מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג המנהלת האדמיניסטרטיבית סיגל זומר וצוות הנהלת העמותה, אליעזר ויידה, גבי ביגר וסיגל פגי מזכירת העמותה הנמרצת.

" התרומה לרכש ציוד רפואי מתקדם עבור בית החולים כרמל היא עיקר המשימה שלנו, אמרה גב' דנקנר. אנחנו פועלים במרץ לאורך כל השנים והשנה נעשה מאמץ גדול יותר כדי לאפשר את רכישת הציוד הטוב ביותר עבור בית החולים ובדגש השנה על מחלקת א.א.ג. המחלקה בניהולה המוצלח של פרופ' אילנה דואק היא מחלקה מעולה ובעלת שם של איכות ומצוינות רפואית. העמותה ואני רוצים השנה לשדרג ולפעול לטובת ציוד רפואי משוכלל ומתקדם יותר למחלקה.

המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל סיגל זומר עדכנה את הפרום ברכש הציוד המתוכנן לשנת 2017 כולל סיטי פרימיום לחדר המיון רכישת PET  סיטי בינוי והערכות מחדש של כל אישפוז יום כולל בניית מתחם חדש של 3 חדרי ניתוח גדולים ועוד.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לחברי הנהלת העמותה וליו"ר הגב' דנקנר על התמיכה רבת השנים ועל היותה של העמותה עזר ומשענת חמה לכל בית החולים.

" אין ספק כי עמותת הידידים שלנו בניהולה המבריק ועם כל הנשמה של הגב' דנקנר נותנים את אותותיהם וניכרים  בכל פינה ובכל מחלקה בבית החולים, אני מבקש להודות בשם הנהלת ביה"ח בשם צוות עובדי כרמל ובשם כל המטופלים על הנתינה המיוחדת של העמותה. אני רוצה לחזק את ידכן בעבודתכן ובמפעל התרומות הייחודי שהצלחתם להקים כאן. כולנו חולקים את אותה מטרה להעניק טיפול רפואי מקצועי ואיכותי למטופלים שלנו ואתם בעמותה חלק בלתי נפרד מהעשייה והנתינה הגדולה ועל כך תבורכו" הודה ד"ר גולדברג.

יו"ר העמותה הגב' דנקנר הודתה להנהלת ביה"ח ולהנהלת העמותה ואמרה כי "יחד בכוחות משותפים נמשיך ונעשה ככל יכולתנו לטובת כלל מטופלי ביה"ח כרמל ולטובת כלל תושבי חיפה והצפון"

 

בצילום – הגב' דנקנר ד"ר גולדברג וסיגל זומר במפגש – צילום עמותת הידידים​

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית