כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 27.01.2019

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

נבחרת באולינג של כרמל הביאה עוד גביע מוזהב לכרמל

נבחרת הבאולינג של כרמל השתתפה בספורטיאדת הבאולינג למקומות עבודה 2018, שנערכה בחיפה והקריות שם היא קטפה עוד גביע מוזהב לארון הגבעים של כרמל.

הגביע לכרמל

ארון גביעי הספורט של בית החולים כרמל התחדש החודש בעוד גביע חדש ונוצץ.
נבחרת הבאולינג של בי"ח כרמל עשתה זאת שוב והשיגה את המקום השלישי והביאה את גביע המכובד לכרמל.

בנבחרת המנצחת שיחקו דוד הילאי מיחידת האנגיו, עליזה שרייר, מנהלת היחדה לתזונה ודיאטה, דובי רשף ואליאס - פנסיונרים של בית החולים. בקבוצת הבאולינג של כרמל משתתפים גם שחקנים נוספים, שלא השתתפו השנה בספורטיאדה, בהם הם מאיר שורקי פקיד קבלת חולים, חאלד חטיב ואדית נאיסטטר, מהמחלקה האורולוגית, ושרון שחר אחות אחראית חדר מיון שהצטרפה השנה לנבחרת.

ענף הבאולינג למקומות עבודה בבית חולים כרמל קיים כבר 22 שנה, מאז שנת 1996.

נכון להיום, בבית החולים ישנן שתי קבוצות באולינג, הכוללות שחקנים ממחלקות שונות, שאוהבים לשחק את המשחק.

בכל יום ראשון, בחום, בקור, בקיץ  ובאביב, הם נפגשים בכיף בצ'ק בול בשעות אחרי הצהריים והערב ומשליכים את כדורי החרסינה לעבר מסלול הפינים. עליזה שרייר מעדכנת כי בכל שבוע מתקיימת תחרות שבועית בין 30 קבוצות. בכל שבוע הם משחקים מול נבחרת אחרת. פעם מול נבחרת הבנק הבינלאומי, פעם מול ביטוח לאומי ופעם מול נבחרת בתי זיקוק, כשהמטרה היא להתמקצע ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

על לוח המודעות של בית החולים תלויה מודעה המזמינה את עובדי בית חולים כרמל להצטרף לליגת הבאולינג למקומות עבודה. במהלך השנים התחלפו שחקנים, נכנסו שחקנים חדשים ויצאו שחקנים ותיקים, אך הגרעין הקטן והנאמן לבאולינג תמיד נשאר.

עוד מעדכנת עליזה כי בכל שנה קבוצת הבאולינג משתתפת בספורטיאדה למקומות עבודה. בעבר בנוסף לספורטיאדה למקומות עבודה, היו גם תחרויות של הכללית – אלוף האלופים. ונבחרת הבאולינג של כרמל זכתה להביא עשרות גביעים, המוצגים בגאווה בארון הגביעים של בית החולים.

"אנחנו השחקנים נהנים מהאווירה הנעימה, מהחוויה הספורטיבית, מיציאה מהשגרה, ממפגש חברתי ומתחרות מאתגרת ומהישגים המכובדים אומרת עליזה אבל בעיקר אנחנו גאים לייצג את בית החולים שלנו בית חולים כרמל"  .

 

 

בצילום – נבחרת הבאולינג של כרמל והגביע
צילום - בית החולים כרמל
* התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית