כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 04.02.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

נבחרת הבאולינג של כרמל השיגה את המקום השלישי בליגה למקומות עבודה לשנת 2017

גביע הזהב החדש מצטרף לשורה ארוכה של גביעים ותעודות הוקרה לקבוצת הבאולינג של כרמל שנאספו בעמל וסטרייקים רבים לאורך השנים.

נבחרת הבאולינג של כרמל והגביע

את גביע הזהב הניפו האלופים מכרמל, עליזה שרייר מנהלת יחידת התזונה והדיאטה, חאלד חטיב מהמחלקה האורולוגית, אדית נאיסטטר מהמחלקה האורולוגית, ודוד הילאי  מיחידת האנגיו של כרמל. גביע הזהב החדש מצטרף לשורה ארוכה של גביעים ותעודות הוקרה לקבוצת הבאולינג של כרמל שנאספו בעמל וסטרייקים רבים לאורך השנים.

הכל התחיל לפני יותר מ- 15 שנה, מספרת עליזה שרייר. אז ראינו מודעה על לוח המודעות של ביה"ח המזמין את עובדי כרמל להצטרף לליגת הבאולינג למקומות עבודה והצטרפנו".

הם נאספו מהמחלקות השונות התחברו מיד כשהמשותף לכולם הוא האהבה לבאולינג ולתחרותיות המיוחדת שלו.

ומאז זה הפך להרגל כייפי וקבוע. בכל יום ראשון בסוף יום העבודה הם נפגשים ונוסעים לשחק יותר משעתיים כשכל שבוע הם משחקים מול קבוצה אחרת במסגרת הליגה למקומות עבודה.

פעם זה מול נבחרת חברת חשמל, פעם מול הבנקאים של בנק דיסקונט, ופעם מול נבחרת בתי זיקוק כשהמטרה שלהם היא להתמקצע ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

"האווירה שלנו בקבוצה מאוד נעימה וטובה אומרת עליזה. יש ביננו המון כבוד הדדי ועידוד בין השחקנים וזה מה שמביא אותנו תמיד להישגים הטובים ביותר".

נבחרת הבאולינג של כרמל נחשבת לאחת הנבחרות הוותיקות ביותר בליגה והיא בעלת הישגים מרשימים.

 

 

בצילום – נבחרת הבאולינג של כרמל והגביע – צילום אלי דדון
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית