כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 16.07.2017

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

יו״ר דירקטוריון הכללית מר אלי אדמוני בבית חולים כרמל

מנהל כרמל דר׳ אבי גולדברג יחד עם חברי הנהלת ביה"ח הציגו בפני היו״ר את הישגי בית החולים ואת היעדים לשנים 2017-2018.

ביקור הדירקטוריון​

יו״ר דירקטוריון הכללית מר אלי אדמוני הגיע לביקור עבודה בבית חולים כרמל.
מנהל כרמל דר׳ אבי גולדברג יחד עם חברי הנהלת ביה"ח הציגו בפני היו״ר את הישגי בית החולים ואת היעדים לשנים 2017-2018.

ד"ר גולדברג עדכן את מר אדמוני על השמירה והטיפול ביעדי האיכות הרפואית ובטיחות המטופל בבית החולים. הובלה במדדי האיכות, טיפול במניעת זיהומים ושימוש מושכל באנטיביוטיקה. בתחום המצוינות התפעולית והכלכלית הציג ד"ר גולדברג את הטמעת טכנולוגיות מתקדמות לאבחון והטיפול הרפואי. ניצול מיטבי של משאבי חדר ניתוח ופעולות. קידום כל נושא ההוראה והמחקר בכרמל. עידוד פעילות מחקרית, הרחבת מעגל העוסקים במחקר ועוד.

ד"ר גולדברג הציג את המפה האסטרטגית עם איזון כללי של 100% איכות רפואית 98.7% ועמידה במדדי הליבה כולל במדדים הלאומיים של משרד הבריאות ברמה של 99.6%.

עוד ציין ד"ר גולדברג כי כרמל נבחר כבית החולים המצטיין של הכללית וזכה בפרס מצוינות מנכ"ל לשנת 2016, וכי כרמל עבר בפעם השלישית ובהצלחה את מבחן האקרדיטציה הבינלאומי לאיכות ובטיחות.

ד"ר שרון אלרעי פרייס מנהלת מערך האיכות והבטיחות של כרמל הציגה בפני יו"ר הדירקטוריון את השינויים וההתקדמות בתחום תרבות האיכות והבטיחות.

ד"ר אלרעי הציגה את נתוני עידוד הדיווח, את המצפן המחלקתי והמצפן האישי. היא עדכנה את היו"ר לגבי פרויקט האיכות, החידה השבועית וביצוע הכשרות בנושא בטיחות.

קרן מרום מנהלת השירות של בית החולים הציגה את תפיסת השירות והמובילות של בית החולים תוך תפיסת הרצף הטיפולי במרחב. קרן מרום הדגישה במסגרת המצפן המחלקתי את חשיבות בהירות ההסברים למטופל לאחר ניתוח ובהירות ההסברים לגבי המשך הטיפול בבית.

במהלך הביקור יצא מר אדמוני בליווי מנהל כרמל ד"ר גולדברג וחברי ההנהלה לסיור בתוך בית החולים. הוא סייר במתחם החדש ההולך ונבנה של מטבח וחדר אוכל בית החולים. הוא ביקר במחלקה לניתוחי חזה ולב בניהולו של ד"ר ארז שרוני ושמע על החידושים האחרונים בתחום ניתוחי הלב והחזה בכרמל. במחלקה לטיפול נמרץ לב פגש מר אדמוני את מנהל הסיעוד המחלקתי מר סוהיל כיאל ואת מנהל יחידת הצנתורים בכרמל פרופ׳ רונן יפה ובכירים מהמערך הקרדיולוגי. פרופ' יפה הציג בפני מר אדמוני את יכולות המחלקה הקרדיולוגית של כרמל הנחשבת לאחת הגדולות ומהמובילות בישראל. המחלקה מצטיינת בביצוע צנתורים מסובכים ומורכבים החלפת מסתמים בצנתור ביצוע השתלות קוצבי לב מתקדמים ואבחון וטיפול בכל התחום הקרדיולוגי ברמה הגבוה ביותר בישראל.

בסוף היום הודה מנהל כרמל ד"ר גולדברג בשמו ובשם כל ההנהלה ליו"ר הדירקטוריון מר אדמוני על הביקור המוצלח. בסיכום היום אמר מר אדמוני כי בית החולים כרמל ממשיך לשמור על כוחו ובולט בהצטיינות שלו בכל התחומים. "אני חש גאווה גדולה לבקר כאן בכרמל, זהו בית חולים אנושי ומיוחד המצטיין כמעט בכל פרמטר שאנחנו בודקים".

 

 

בצילום – מר אדמוני והנהלת כרמל בביקור במחלקה לטיפול נמרץ לב –צילום אלי דדון

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית