כללית און-ליין
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 22.09.2016

    מאת:
  • המרכז הרפואי כרמל

במכון הדימות של ביה"ח כרמל לא שוקטים על השמרים

ופועלים כל הזמן כדי לייעל ולשכלל את מגוון השירותים לטובת המטופלים. מי שנכנסה לתפקיד אחראית מנהלית של מכון הדימות בסקטור המנהל היא יעל הר ציון

יעל ובנות משרד הרנטגן ביום ההולדת

​דימות מתקדמת

יעל שהגיעה לכרמל לפני כ 10 שנים בלטה בעבודתה כמזכירת המכון הפתולוגי שם ניהלה את כל תחום הרשומה הרפואית והקשר בין ביה"ח כרמל והקהילה תוך עבודה בשיתוף פעולה עם הסקטורים השונים במכון במעבדה ורופאים. במסגרת תפקידה החדש ברנטגן אחראית יעל על 13 עובדי מנהל המתפעלים את כל מערך הדימות במשרד הרנטגן, בסיטי, בחדר המיון וביחידת האולטרה-סאונד.

יעל שנכנסה לתפקידה לאחרונה הופתעה השבוע ע"י בנות המשרד שחגגו לה מסיבת יום הולדת

בנות משרד מכון הדימות - אילנית, נטע, שושי, עפרה, מיטל וכל הצוות, הפתיעו את יעל בגדול

הם קישטו את המשרד בבלונים, ערכו שולחן יפיפה של פירות מיוחדים חתוכים, יוגורט, עוגות טעימות והכינו שייקים של פירות לכולם. "קיבלתי המון ברכות מחממות את הלב, והייתה לי תחושה של בית.  לעבור למקום חדש ולהתקבל בקבלת פנים כזו נעימה זה עושה כיף ותחושה נהדרת של שיתוף פעולה ופרגון" מספרת יעל .

יעל בת 39 גרה בחיפה נשואה לאילן רואה חשבון אמא לשלו בן 14 וקארין בת 10. יעל פעילה ומתנדבת בפעילויות הקהילה של בית החולים בשעות הפנאי. היא אוהבת ללכת בחוף הים ולבלות הרבה עם המשפחה המקסימה שלה. " אני מאמינה בשירות טוב אומרת יעל. באדיבות ובהתייחסות נאותה לחולים אנחנו נשנה את התפיסה והתדמית שלהם כלפי בית חולים. אני מאמינה בעבודה בשיתוף פעולה נכון בין כל אנשי הצוות בסקטורים השונים. זה תמיד יביא לשיפור השירות ולהתייעלות. הכוונה שלי בתפקידי החדש היא ליצור מצב שבו מכון הרנטגן יהיה יותר נעים ומזמין ועם אוזן קשבת לכל הפונים. אני מאמינה בתרומה לקהילה שמפתחת עוד משהו באישיות האדם ומקבלים פרופורציות על החיים. כך ניתן לגשת למטופלים ממקום הרבה יותר טוב ומקבל ". מסכמת יעל הר ציון מכרמל.

בצילום – יעל ובנות משרד הרנטגן ביום ההולדת - צילום ביה"ח כרמל

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!