כללית שלי
מרכז רפואי כרמל, חיפה

פורסם בראשונה: 04.03.2018

    מאת:
  • בית חולים כרמל, חיפה

פורים שמח בבית חולים כרמל

עשרות חברות בתי ספר תנועות נוער בנקים ואנשים פרטיים הגיעו לרגל חג הפורים לשמח את הילדים המאושפזים במחלקת הילדים בבית החולים כרמל. הם הגיעו בקבוצות קטנות וגדולות וכולם מלאי חיוך שמחה ורצון לגרום לילדים רק טוב.

תלמידי כיתת בית ספר הריאלי, חיפה בביקור בבית החולים

פורים בכרמל

אחת הקבוצות שבלטה היתה קבוצת תלמידי כיתה ו' – א' מביה"ס הריאלי אחוזה שבחיפה. קבוצת ענקית של יותר מ- 30 תלמידים מחופשים ושמחים הגיעו לכרמל כשהם עמוסים בחבילות ומשלוחי מנות צבעוניים ויפים לחלוקה במחלקת הילדים של כרמל. ד"ר מיוריאל קונופניקי מנהלת מיון הילדים של כרמל קיבלה את תלמיד הריאלי הנרגשים והודתה להם על המחווה המרגשת והמיוחדת. "זה לא מובן מאליו לעזוב הכל להתארגן ולבוא לבית החולים עם מתנות והפתעות לילדים, אמרה ד"ר מיוריאל. זה בולט כי הילדים מרגישים בדיוק מה צריכים הילדים המאושפזים. והם דואגים לשמח אותם במה שהם באמת אוהבים". איריס תבור מחנכת הכיתה שהגיע עם התלמידים סיפרה כי החינוך לתת, מוטמע היטב בתלמידי בית הספר. "הילדים הם אלו שחשבו על משלוחי המנות, הם אלו שהתארגנו ואספו את כל החטיפים והממתקים והם אלו שישבו שעות וארזו כל משלוח וכל חבילה עם הרבה תשומת לב והרבה אהבה" אמרה המורה איריס.

עופר מרצקי בין ה- 12 תלמיד הכיתה שהגיע עם קבוצת התלמידים אמר כי התחושה שלנו לפגוש ילדים בני גילנו ששוכבים עכשיו במיטה היא תחושה קשה ולא נעימה. "אנחנו שמחים שיש לנו את הזכות והיכולת להעניק להם קצת חום וקצת חיוך אמר עופר. אנחנו רוצים לשפר להם את תחושת החג ולגרום להם שייהנו לא יסבלו. אנחנו עושים את הכל בכיף גדול ושמחים על ההזדמנות שקיבלנו מבית החולים כרמל לשמח ולגרום קצת אושר לילדים".

בין יתר פעילויות התרומה לקהילה שעופר שותף בהם בבית הספר הריאלי, עופר משתייך גם לסיירת גישור. סיירת מיוחדת של ילדים המסתובבים בהפסקות בבית הספר מוצאים ילדים שרבים בהפסקה ומגשרים ביניהם עד שהילדים מפסיקים לריב וחוזרים לכיתה מחייכים שכשהם משאירים את הריבים והקרבות מאחור.

 

 

בצילום – תלמידי כיתת הריאלי בביקור בבית החולים – צילום אלי דדון
* כל התמונות חופשיות מזכויות לשימוש

מדברים על זה בפורומים
הפורומים המחלקתיים בביה"ח כרמל

​ביה"ח כרמל ורופאיו מגישים לכם קהילת פורומים רפואיים במגוון רחב של נושאים שבהם ניתן לשאול שאלות אינפורמטיביות און-ליין ולקבל מענה מהיר ומקצועי ממיטב רופאי המרכז הרפואי "כרמל" - לחצו כאן למעבר לפורומים!

עיתון בית החולים
עיתון חדשות בית החולים והמרחב - בשיתוף מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית