כללית און-ליין
מרכזי מצוינות בכרמל

רפואת האם והיילוד

מערך רפואת האם והילוד בכרמל הוא חלק מחטיבת האם המצטיינת בביה"ח כרמל – חטיבת נשים ומיילדות.

רפואת אם ויילוד

המערך מעניק לנשים ולתינוקות החדשים  את הטיפול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר לאורך כל הדרך משלב בדיקות האולטראסאונד המתקדמות ועד חדרי הלידה החדשים, הפגיה המשוכללת ועד החזרה הביתה. כולנו כאן כדי להעניק לכם  את הטיפול הטוב ביותר בתנאי האשפוז הטובים והמפנקים וברמת הרפואה הגבוה ביותר.


על פי בדיקה ומדדי האיכות של משרד הבריאות נבחרה הפגייה של ביה"ח כרמל כפגייה הטובה ביותר בישראל בשנים 2014-2015. גם מערך נשים ויולדות של כרמל מוביל ובולט כמרכז מצוינות וגם הוא נבחר השנה כמערך המצטיין והמוביל של ביה"ח כרמל. כדי לתת שירות איכותי בתנאים מפנקים יותר, לצד איכות רפואית גבוהה ביותר השקיע לאחרונה הנהלת כרמל  כ 30 מיליון ₪  על פני שטח של 1600 מ"ר לשדרוג מערך האימהות כולו. מדובר בבנייה מחדש של מערך חדרי הלידה כולל בניית חדר ניתוח חדש ומודרני באותו מתחם, ובצמוד פגייה מרווחת ומתקדמת במיוחד על פי הסטנדרטים מטובים ביותר בעולם המערבי.

" המטרה שלנו היא לרכז בקומה אחת, ותחת קורת גג אחת את מכלול השירותים לטיפול מושלם ביולדת ובתינוק". מסביר מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל פרופ' רון אויסלנדר.

צוות רפואת האם והיילוד בכרמל  מורכב מעשרות רופאות ורופאים בכירים בעלי תחומי התמחות ייעודיים וניסיון רב, אחיות ומיילדות ותיקות שעבודתן הינה דרך חיים עבורן, גורמים מקצועיים בתחומי  יעוץ הנקה, העבודה הסוציאלית, התזונה  חוקרים ועובדי מעבדה, טכנאים, ועוד.
הצוות כולו פועל על מנת להעניק לנשים וליילודים את הטיפול המתקדם והמסור בחזית רפואת המיילדות ורפואת הנשים.

באמצעות מבנה זה של מחלקת בוטיק אישית והודות לצוות המקצועי הייחודי. משרת בית חולים כרמל את האוכלוסייה הגדולה והמגוונת של חיפה והצפון ברגישות רבה ותוך מתן מענה אנושי ומקצועי לצרכים הייחודיים של כל יולדת וכל אישה.

לחצו למעבר למערך נשים בביה"ח "כרמל".​