אודות בית חולים הרצפלד, מרכז רפואי גריאטרי לשיקום המבוגר
המרכז הרפואי הרצפלד


חזית בית החולים הגריאטרי השיקומי הרצפלד

בית חולים גריאטרי לשיקום המבוגר 

 
   
 
   
 
 
   

 

בית החולים הגריאטרי השיקומי הרצפלד, המתמחה בטיפול כוללני בתחלואי הגיל השלישי, הוא הגדול מסוגו באזור המרכז ומהמובילים בישראל בתחום הגריאטריה.

בית החולים, שקולט חולים מכל אזור השפלה והדרום, מציע פתרונות למגוון התחלואים הרחב שמאפיין את האוכלוסייה המבוגרת, ומשלב טיפול רפואי ושיקומי. בית החולים מציע גם פתרונות ייחודיים לחולים מורכבים במיוחד, כגון חולים שנזקקים לדיאליזה ולהנשמה גם יחד או לתמיכה פליאטיבית.

בהרצפלד מכוונים את כל המאמצים כדי להחזיר את החולה המבוגר לתפקוד עצמאי ולאיכות חיים טובה, תוך התחשבות בצרכיו הייחודיים. צוות רב מקצועי ורב תחומי של רופאים ומטפלים נעזר במכשור הרפואי המתקדם ביותר לשיקום אוכלוסיה מבוגרת. כתוצאה מכך כ־80% מהחולים המתאשפזים בהרצפלד משתחררים לביתם בתוך כחודש, ברמת תפקוד מקסימאלית. 

חדר המדרגות בהרצפלד

  
  
המקצועיות, ההבנה והיחס החם, שמוענקים למאושפזים בהרצפלד, מתבטאים בסקרים אובייקטיביים עדכניים שמורים על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות ובני משפחותיהם. השנה אף הוענק להרצפלד פרס הצטיינות ממנכ"ל ה"כללית", שהרצפלד נמנה עם מוסדותיה.
אנו רואים בכך אתגר והבטחה שיש לקיימה מידי יום מחדש, כדי לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי, ובמיוחד לאור תוחלת החיים ההולכת וגדלה.  

 

   
  

חצר בית החולים הרצפלד

בית החולים ממוקם על גבעה הצופה אל נוף גדרה, ובו חצר נוי מטופחת לרווחת המאושפזים ומשפחותיהם. 
   

קישורים: 
  מכתבי תודה למחלקות  
  ·      המרכז הרפואי קפלן 

דף הבית  |  מפת האתר  |  תנאי שימוש והגנת מידע  |  דרושים  |  צרו קשר
המרכז הרפואי הגריאטרי הרצפלד, רח' דרך ארץ 1, ת.ד 48, גדרה 70700 טל. 08-8595222