פורום גנטיקה
פורום גנטיקה ב־ynet.co.il

באתר של מרכז רפואי רבין - הכולל את בתי־החולים בילינסון והשרון - עומד לשירותך פורום גנטיקה. הפורום מתפרסם במקביל באתר ynet.co.il

בתחום הגנטיקה המתפתח מהר קיימות אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לביצוע בדיקות גנטיות שונות: בדיקות גנטיות לקראת היריון ובמהלך ההיריון, בדיקות גנטיות לעובר, בדיקות גנטיות לילדים עם חשד לתסמונות גנטיות, בדיקות גנטיות לקיום או אי קיום נטייה למחלה גנטית במבוגרים שלהם קרובים עם המחלה ובדיקות גנטיות להתאמת הטיפול. כל הבדיקות הגנטיות דורשות ייעוץ גנטי והכוונה. הפורום ינסה לתת מענה לפניות בנושאים בוערים אלו.

 

 

יעל זלצשטיין 
יעל זלצשטיין

 

ד"ר עידית מאיה
ד"ר עידית מאיה

 

 

הבהרה משפטית

המידע והעצות הניתנים באתר ובפורום אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים, ואינם בגדר "אבחנה רפואית" או "חוות דעת רפואית". בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי) – יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא או הרופאה המטפלים, לחדר המיון של בית החולים הקרוב או למגן-דוד-אדום.

בעצם השימוש בפורום ובאתר, המשתמשים מוותרים על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי שירותי בריאות כללית ו/או צוות הכותבים, העורכים והיועצים של האתר ומסכימים לתנאי השימוש המלאים באתר ובקהילת הפורומים.

הכללית מספקת לגולשים שירות פורומים המאפשר לגולשים להתייעץ עם מנהלי הפורומים בהתאם לתנאי השימוש המופיעים לעיל וגם לשוחח בינם לבין עצמם, להחליף מידע בינם לבין עצמם ולהגיב להודעות של גולשים אחרים.

הפרסום המסחרי בפורומים של הכללית אסור ואנו עושים כמיטב יכולתנו למנוע אותו. עם זאת, הכללית אינה אחראית לתוכן ההודעות של הגולשים בפורומים ואינה אחראית לתוכן ההודעות של הגולשים בפורומים ואינה אחראית לדעות, לתכנים ולמידע מסחרי – או לדעות על אודות מידע מסחרי – המועלים על-ידי הגולשים לפורומים. הכללית אינה אחראית לתגובות שיתעוררו ו/או להתייחסויות שיתקבלו ו/או לשימוש כלשהו שייעשה בהודעות שהועלו על-ידי הגולשים לפורומים.

לכניסה לפורום - לחץ/י כאן

 

תנאי שימוש והגנת מידע  |  צור קשר
כתובת בית החולים בילינסון: רחוב ז'בוטינסקי 39, פתח תקווה | מרכזייה: 03-9377377
כתובת בית החולים השרון: רחוב קק''ל 7, פתח תקווה | מרכזייה: 03-9372372